Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Excalibur830

Excalibur830

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Maria yı hamile bırakıyorum ama haftalar geçiyo tony den haber alamıyom? Neden

S

sıkıcıfakan31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda bir hata oldu araba dükkanına girdim orda başkan vardı tıkladım bi hata verdi yoksay çıkış kapat tarzı şeyler vardı mecbur yoksay yaptım yoksa devam edemiyodum sonra maria ile tony için gece pizzacıya gittim tony buzluğu hazırlamıştı bizim için ama tony ile konuşunca gece oldu ve buzluğa girdiğimde maria yoktu çıkamadımda içeriden ne yapmam lazım pc için derseniz sevinirim

H

heffgmyyk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
benim oyunumda hata var:
I'm sorry, but an uncaught exception occurred.

While loading <'Image' u'cookie_jar/cookie_jar_43.png'>:
File "renpy/common/00start.rpy", line 275, in <module>
File "renpy/common/000statements.rpy", line 531, in execute_call_screen
IOError: Couldn't find file 'cookie_jar/cookie_jar_43.png'.

-- Full Traceback ------------------------------------------------------------

Full traceback:
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\bootstrap.py", line 316, in bootstrap
File "C:\Users\boss\Downloads\renpy-7.3.5-sdk\AwayFromHome-Episode[1-12]-pc\renpy\main.py", line 310, in main
File "C:\Users\boss\Downloads\renpy-7.3.5-sdk\AwayFromHome-Episode[1-12]-pc\renpy\main.py", line 69, in run
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\execution.py", line 908, in run_context
File "renpy/common/00start.rpyc", line 273, in script
File "renpy/common/00start.rpyc", line 273, in script
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\ast.py", line 914, in execute
File "C:\Users\boss\Downloads\renpy-7.3.5-sdk\AwayFromHome-Episode[1-12]-pc\renpy\python.py", line 1023, in py_exec_bytecode
File "renpy/common/00start.rpy", line 275, in <module>
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\game.py", line 332, in call_in_new_context
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\execution.py", line 908, in run_context
File "game/scripts/script.rpyc", line 36, in script
File "game/scripts/script.rpyc", line 36, in script
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\ast.py", line 1949, in execute
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\ast.py", line 1937, in call
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\statements.py", line 277, in call
File "renpy/common/000statements.rpy", line 531, in execute_call_screen
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\exports.py", line 2905, in call_screen
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\ui.py", line 297, in interact
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\core.py", line 2702, in interact
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\core.py", line 3194, in interact_core
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\core.py", line 2094, in draw_screen
File "renpy/display/render.pyx", line 490, in renpy.display.render.render_screen (gen\renpy.display.render.c:6805)
rv = render(root, width, height, st, st)
File "renpy/display/render.pyx", line 259, in renpy.display.render.render (gen\renpy.display.render.c:3520)
rv = d.render(widtho, heighto, st, at)
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\layout.py", line 722, in render
File "renpy/display/render.pyx", line 166, in renpy.display.render.render (gen\renpy.display.render.c:4075)
cpdef render(d, object widtho, object heighto, double st, double at):
File "renpy/display/render.pyx", line 259, in renpy.display.render.render (gen\renpy.display.render.c:3520)
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\layout.py", line 722, in render
File "renpy/display/render.pyx", line 166, in renpy.display.render.render (gen\renpy.display.render.c:4075)
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\screen.py", line 675, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\layout.py", line 1127, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\layout.py", line 1594, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\layout.py", line 1591, in sizeit
File "renpy/display/render.pyx", line 310, in renpy.display.render.render_for_size (gen\renpy.display.render.c:4391)
return render(d, width, height, st, at)
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\viewport.py", line 623, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\behavior.py", line 774, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\layout.py", line 1127, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\im.py", line 583, in render
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\im.py", line 266, in get
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\display\im.py", line 628, in load
File "C:\Users\boss\Desktop\SummertimeSaga-0-20-9-pc\renpy\loader.py", line 576, in load
IOError: Couldn't find file 'cookie_jar/cookie_jar_43.png'.

Windows-8-6.2.9200
Ren'Py 7.3.5.606
SummertimeSaga 0.20.9
Sat Jul 31 11:10:42 2021

nasıl çözerim

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
oyunda b,r hata oldu araba dükkanına girdim orda başkan vardı tıkladım bi hata verdi yoksay çıkış kapat tarzı şeyler vardı mecbur yoksay yaptım yoksa devam edemiyodum sonra maria ile tony için gece pizzacıya gittim tony buzluğu hazırlamıştı bizim için ama tony ile konuşunca gece oldu ve buzluğa girdiğimde maria yoktu çıkamadımda içeriden ne yapmam lazım pc için derseniz sevinirim
Maria görevinin çözümü bu linkte var Summertime Saga Maria Görevi Hatası - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

E

Emrah 42

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürekli reklamda takılı kaldı indirme bölümüne geçmiyor

D

ddemirov200

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun name error veriyor

D

ddemirov200

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
os1ci

os1ci

Kredi
0$
Oyunda Harold doğru donutu beğenmiyor ne yapmam lazım Android için

os1ci

os1ci

Kredi
0$
Mükemmelliğin vucut bulmuş hali daha çok 2d görmek isteriz

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Oyunda Harold doğru donutu beğenmiyor ne yapmam lazım Android için
Donut Görevini Yapamayanlar İçin:

Telefona basın telefonun sol üstünde WiFi simgesi göreceksiniz ona basın sonra oraya ANLIYORUM yazıp onaylayın karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup çantanıza ekleyip sonra Harold'a verin.

M

MaxGuard1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler aylık üyelik aldım nasıl oyun indirebilirim yardımcı olabilcek var mı?

E

EA19077

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar merhabalar summertime saga oyununu bu siteden indirdim kurdum eski kayıtlı dosyaları silip en baştan oyuna başladım lakin haritaya tıkladığımda ve ana menüde yer alan kurabiyeler kısmına tıkladığımda heffgmyyk adlı üyenin bahsettiği traceback adlı lanet hata çıkıyor ve oyundan çıkmak zorunda kalıyorum bu sorunun çözümü nedir lütfen yardım edin.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
arkadaşlar merhabalar summertime saga oyununu bu siteden indirdim kurdum eski kayıtlı dosyaları silip en baştan oyuna başladım lakin haritaya tıkladığımda ve ana menüde yer alan kurabiyeler kısmına tıkladığımda heffgmyyk adlı üyenin bahsettiği traceback adlı lanet hata çıkıyor ve oyundan çıkmak zorunda kalıyorum bu sorunun çözümü nedir lütfen yardım edin.

Discord Sunucusuna gelip hatalar kanalına bildirmen gerekiyor böyle konulara buradan yardımcı olamazlar.

Üst Alt