Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
B

ByToory

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ByToory Donut Görevini Yapamayanlar İçin: Telefona basın telefonun sol üstünde WiFi simgesi göreceksiniz ona basın sonra oraya ANLIYORUM yazıp onaylayın karşınıza hile ekranı gelecek oradan eşyalar bölümüne basın aşağıya kaydırarak donuts_correct yazılı olan eşyayı bulup çantanıza ekleyip sonra Harold'a verin.
Evet bi uzun araştırma sonucu benimle aynı sorunu yaşayan birini gördüm ve cevap yazmışsınız yaptım çok iyi bi oyun +18 olmasındansa hikayesi ve akışı mükemmel

W

Walrider06

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Timestamps Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
La abiiiii biz şu dimitriyi nasıl dövecez ya :D

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Giriş ekranı hata veriyor herşey doğru
Oyunlara giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
20.11 gelmiş türkçe yama nezaman gelir
Teknoloji güncellemesinden önce geleceğini düşünmüyorum ama ne zaman çevirileceğini yönetim bilir yani kesin bir bilgi yok.

D

Durmuş

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunlara giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Denedim olmadı

ReverseFlash

ReverseFlash

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.20.11 güncellemesini sabırsızlıkla bekliyorum

M

Mr. Psychopath

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
peki ben indirdikten sonra siz güncelleme yaparsanız bilgisayarımda oyun otomayik güncellenir mi?

Üst Alt