Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Alaire

Alaire

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Harold donut sahnesi oyunu silip yüklediğim halde bir türlü geçilmiyor discordum da yok buradan yardım edebilirmisiniz nasıl geçebilirim oyunda yapamadığım tek sahne kaldı

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Forum üzerinden yoruma cevap vermeyi aç dostum, bu arada o görev için polis departmanındaki Harold'un arkadaşlarına sormalısın onların verdiği bilgiye göre donut al

Alaire

Alaire

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi 3
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
3$
Y
Forum üzerinden yoruma cevap vermeyi aç dostum, bu arada o görev için polis departmanındaki Harold'un arkadaşlarına sormalısın onların verdiği bilgiye göre donut al
Yoruma cevap vermeyi nerden açacacağimi bilmiyorum oyuna gelince yumi ve earle sorup onların söylediği şekilde almama rağmen kabul etmiyor bütün donutlari denedim yine de kabul etmiyor sanırım bug oluştu ne yapabilirim

7MEK47

7MEK47

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu yayımlanan yeni bir sürüm değil mi?. Yani güncellenmiştir. Yeni bölümler ve hikaye devamı eklenecek ti .

E

Efeevren

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun eski sürümünü bitirdim ama yeni sürümlerde farklı yeni şeyler varmış ilerlememi kaybetmeden yeni sürümü kaldığım yerden nasıl oynayabilirim

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyunun eski sürümünü bitirdim ama yeni sürümlerde farklı yeni şeyler varmış ilerlememi kaybetmeden yeni sürümü kaldığım yerden nasıl oynayabilirim
Kayıt dosyanız varsa kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Y

Yoruma cevap vermeyi nerden açacacağimi bilmiyorum oyuna gelince yumi ve earle sorup onların söylediği şekilde almama rağmen kabul etmiyor bütün donutlari denedim yine de kabul etmiyor sanırım bug oluştu ne yapabilirim
Yanlış yapıyorsundur doğru yaptığına emin ol

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu klinikteki doktorun verdiği görevi nasıl ilerleticez bi türlü olmuyor.

L

L0NEW0LF

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu her çeşit balık için diğer yemi nereden bulucam terry nin bölümünde kaldım değerli parça istiyor ne yapmalıyım

R

RealOmer

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun hata bildiriyor ve kapatıyor baya ilerlediğim banka soygunundayım oraları geçmiştim hatta bitirdim ruslarıda basmıştım ordaki save gitti ama nasıl yapıcaz.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyun hata bildiriyor ve kapatıyor baya ilerlediğim banka soygunundayım oraları geçmiştim hatta bitirdim ruslarıda basmıştım ordaki save gitti ama nasıl yapıcaz.
Oyunun kendisinde hata var maalesef yapımcı bir sonraki sürümde düzeleceğini söyledi.

L

lannediyonbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
jeny nin pc şifresini yaxıyorum girmiyor bad monster değil mi şifre

U

Ucanpatlican

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Pişman oldum güncellemeyi yüklediğime kayıtlarımın hiçbirisini açamıyorum neredeyse oyunun en başına geri döndüm. Yokmu bunun bir çaresi arkadaşlar..?

Sypreus

Sypreus

Ꮇαԃαℓყɳ
Güncelleme Abonesi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
8$
Pişman oldum güncellemeyi yüklediğime kayıtlarımın hiçbirisini açamıyorum neredeyse oyunun en başına geri döndüm. Yokmu bunun bir çaresi arkadaşlar..?
Bu sürümden önceki güncellemeyi oynadıysan yani 20.8 sürümü sanırım oyuna girince yeni oyun yazısına bas karşına 3 tane seçenek çıkacak sondakini seçersen direkt önceki sürümleri atlayıp son sürümün içeriğini oynayabilirsin.

vorheksa

vorheksa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yarısına kadar ingilizc oynadım oyunu şimdi tr si olduğunu öğrendim bi güzel sövdüm safkjlfas kendi oyunumdaki savei bu indirdiğime atsam çalışırmı acaba bi deniyicem tekrardan yapanların ellerine sağlık bu arada.

Üst Alt