Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
C

Ceyhan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni günvelleme olursa kayıt alınıyormu hocam ?

3

31Adnan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
!!YARDIM EDİN!!Oyunu indirdim bişey yapmadan dikert kurdum oyuna girerken adult oyun çeviri yeri geliyor (hesap girme yeri) doğru girsemde yanlış diyor 4 5 hesap açtım halaa giremedim yardım lütfen şimdiden teşekkürler

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
!!YARDIM EDİN!!Oyunu indirdim bişey yapmadan dikert kurdum oyuna girerken adult oyun çeviri yeri geliyor (hesap girme yeri) doğru girsemde yanlış diyor 4 5 hesap açtım halaa giremedim yardım lütfen şimdiden teşekkürler
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Wassu

Wassu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aga ben bu oynu nası indircem biri link felan bıraksın

G

Gokhanhyper

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun başlangıcında esneyip üstünü giydiği anda oyundan atıyor.

F

fcbaagda

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyun gibi hikaye bittikten sonra haritada gezebileceğim hangi oyunlar var

O

Ottoman2176

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tony nin karısıyla ilişkiye gireceğim odaya giriyorum ama kadın yok ve odadan çıkamıyorum

U

uguri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun açılıyor ama başta hata verip ignore diyorum ama oyun kapanıyor neden

K

Klkar12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyun çok kasmaya başladı 20.5 ve 20.7 sürümlerinde böyle birşey yoktu konuşmalar sırasında vs kasıyor üstelik önceden tab tuşunu bastığımda konuşmalar hızlı geçiyordu şimdi geçmiyor bunu nasıl düzeltebilirim.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Arkadaşlar oyun çok kasmaya başladı 20.5 ve 20.7 sürümlerinde böyle birşey yoktu konuşmalar sırasında vs kasıyor üstelik önceden tab tuşunu bastığımda konuşmalar hızlı geçiyordu şimdi geçmiyor bunu nasıl düzeltebilirim.
Bu sürümde yapımcıdan dolayı çokça hata mevcut ek olarak güncelleme geldikçe boyutu büyüyor oyunun o yüzden kasmalar başlamış olabilir.

Üst Alt