Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
M

Mirzasaga

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Neden ben indiremiyorum

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Oyun şu anda betada olduğu için indiremiyorsunuz erişiminiz olması gerekiyor.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
arkadaş iyiki Türkçe adult oyun oynuyoruz dedim herşeyi aboneli yapmışsınız tamam dizede bı getirisi olması lazım bu işin lakin her oyunada olmasın lütfen.
Oyunların çoğu belli bir süre sonra herkese açılıyor zaten bedava olarak oynuyorsunuz.

escobar1239

escobar1239

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Bu oyun için oynama kılavuzu var mı

S

saykoda13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Betaya koyma sebebiniz nedir niye herkez indiremiyor ne zaman vericeksiniz indirme linkini ?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Betaya koyma sebebiniz nedir niye herkez indiremiyor ne zaman vericeksiniz indirme linkini ?
Oyun betaya giriyor eğer hata varsa, çeviride yanlışlıklar bu tarz şeyler düzeltiliyor ve erkenden oynamak isteyen kişiler satın alıyor bir süre sonra herkese açılıyor.

A

AlkolikDAYI

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
20.9'u siz mi yaptınız?
Çünkü daha onların orijinal sitesinde ya da Discord sunucusunda göremedim de.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
20.9'u siz mi yaptınız?
Çünkü daha onların orijinal sitesinde ya da Discord sunucusunda göremedim de.
Oyunun sürümünü soruyorsan, oyunu biz yapmıyoruz zaten yapımcısı yaptı çıkarttı. Türkçe yamasını soruyorsan, baştan aşağı bize ait. Oyunun sitesindeki Türkçe bize ait değil.

G

GanymedeW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende 20.7 sürümü kurulu ve oyunun sonlarına geldim. 20.9 sürümünü indirsem save dosyalarımı nasıl aktarabilirim?

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Bende 20.7 sürümü kurulu ve oyunun sonlarına geldim. 20.9 sürümünü indirsem save dosyalarımı nasıl aktarabilirim?
Bir şey yapmanıza gerek yok, sadece eski oyunu silip yeni sürümü kurun. Kayıt dosyası bozuk veya uyumsuz değilse direkt kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

S

schwere

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Save dosyalari silinmiş ne yapabilirim

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Oyunun görev dizaynları 20.9 sürümü ile ciddi manada gelişmiş ve ince düşünülmüş. Bazı görevlerde karakterin akıl yürütmesi ile sonuca ulaşırken bazı görevlerde ilişkilerinizi kullanmanız gerekmesi vs. hoş detaylar olmuş. Oyun görev odaklı olduğundan hikaye ilerleyişi çok önem arz etmiyor ama sizi meraklandıran ve düşündürten bir ana hikayesi var. Hakkında spoiler vermek istemem. ;) Karakterler ile ilişkilerimizde yönlendirme ve tercih pek söz konusu değil. Fakat türünün eşsiz örneği diyebilirim. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Üst Alt