Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
C

casus007

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ana karakterin bilgisayar şifresi ne..telde gözükmüyor aoç milleti

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sorun şu ki oyun verilerini silmeden maalesef açmıyor. Brn önce save dosyalarını yedekliyorum ardından oy6nun önbellek ve verilerini silip oyunu açıyorum. Oyun açıldıktan sonra sadece save dosyalarını oyunun data klasörüne kopyalayın sorunsuz açılacaktır. İyi oyunlar dilerim.
Aga kendi kayıt dosyamızı nasıl yapabiliyoruz ve nasıl indiriyoruz ve ne zaman indirmeliyiz oyun bitince mi yoksa yeni sürüm gelince falan mı anlatabilirsen sevinirim

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Aga kendi kayıt dosyamızı nasıl yapabiliyoruz ve nasıl indiriyoruz ve ne zaman indirmeliyiz oyun bitince mi yoksa yeni sürüm gelince falan mı anlatabilirsen sevinirim
Oyunda kaydet tuşuna basıp bölme seçtiğiniz zaman Androidde Data-AdultOyunCeviri klasöründe oyunub dosyalarına kaydediyor ordan alabilirsiniz.

HypeR307x

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda kaydet tuşuna basıp bölme seçtiğiniz zaman Androidde Data-AdultOyunCeviri klasöründe oyunub dosyalarına kaydediyor ordan alabilirsiniz.
Tekrardan merhaba son bir sorum olacaktı da şimdi ben oynadığım oyunların auto save'lerinin en son aldığım save leri aldım başka bir klasör açarak kopyaladım oyun adlarını karıştırmayın diye isimlerde değişiklik yaptım mesela Summertimesaga.save şeklinde yaptım bi sıkıntı olmaz demi ve en altta ki auto saveleri alacaktık diye biliyorum bi sıkıntı olmaz demi saveleri çalıştırmaya çalışınca?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Tekrardan merhaba son bir sorum olacaktı da şimdi ben oynadığım oyunların auto save'lerinin en son aldığım save leri aldım başka bir klasör açarak kopyaladım oyun adlarını karıştırmayın diye isimlerde değişiklik yaptım mesela Summertimesaga.save şeklinde yaptım bi sıkıntı olmaz demi ve en altta ki auto saveleri alacaktık diye biliyorum bi sıkıntı olmaz demi saveleri çalıştırmaya çalışınca?
Hayır olmaz sanırım.

J

jhonWond23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne zaman ücretsiz bir şekilde indirebileceğiz?

S

Sdsd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kilitli karakter sahneleri var ama karakter hangisi bilmediğimden açamıyorum onları nasıl bulabilirim birde şu altın yemi nasıl bulacaz

G

GanymedeW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Koç bridget sürekli gym gidip çalış diyor fakat herşeyimi fulledim nasıl a+ alabilirim beden dersinden? ayrıca ronda yüzme antrenmanı yap diyor yapınca birşey değişmiyor yardım edermisiniz?

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Koç bridget sürekli gym gidip çalış diyor fakat herşeyimi fulledim nasıl a+ alabilirim beden dersinden? ayrıca ronda yüzme antrenmanı yap diyor yapınca birşey değişmiyor yardım edermisiniz?
Şu anda koç ile olan hikaye tam olarak eklemedi güncellemelerle gelecektir.

Üst Alt