Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
Asfgg

Asfgg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Başlayıp usanıp silip birdaha yüklediğim bitmeyen oyun

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.20.8 türkçe gelicekmi map büyümüş bençe gelsin

V

VsAress

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
başkan bilgisayar şifresi orjinalinde BAD MONSTER bu çeviriden mi kaynaklı acaba olmuyor kabul etmiyor kaldım orada

H

Hayriyea56

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga androidim oyunu yükledim girdim adult oyun ceviri ekibi iyi eglenceler diler dedikten sonra oyun hic acilmio

A

Asla41

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4388

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 30.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.7
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.18 GB
Oyun Boyutu APK: 593 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
Hala güncelleme bekliyorum

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Em iyi 2d oyun olabilir kendisi. 20.8 de harita falan büyüyecek ve hikaye önemli ölçüde ilerleyecek diye okudum redditte. Umarım doğrudur.

O

ozik

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yaw adam akıllı link yokmu indirme yerine her seferinde başka reklam sitelerine atıyor

Üst Alt