Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
K

Kimyacı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirmede sorun yaşıyorum 5 saniye bekliyorum linke tıklıyorum çıkan sayfaları kapatıyorum tekrar tıklıyorum tekrardan sayfalar çıkıyor defalarca denedim olmuyor yardım eder misiniz
Çözdüm sorunu bildirme izin vermem gerekiyormuş

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Beklemeniz gerekiyor açılması uzun sürüyor oyunun.

M

Musti220800

S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Arkadaşlar bilgisayar şifresi ne acaba kendi bilgisayarımın şifresi yazıyor o tamam ama evde ki kızın bilgisayar şifresini bulamadım Türkçesi nedir acaba bilen acil yazsın şimdi den sağolun

A

Alparslanizm

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çokseldir. Bi oynayın derim.

Helal olsun

Helal olsun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.20.5 full save atabilecek var mı eski savemi kaybettim yeni güncellemeyi oynayacağımda

G

Gaspman11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 4388

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 30.10.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.7
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.18 GB
Oyun Boyutu APK: 593 MB
Oynanış Videosu: Youtube

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
oyun dosyasına basıyorum bekletiyor beni daha hızlı olması için ne yapabilirim

A

asdasfamanasqwr

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aga offline oynama şansımız var mı çünkü her girdiğimde giriş yapmamı istiyor oyun. İnternet de olmadığı için oynayamıyorum

Üst Alt