Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
A

alper27

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba bu oyun için daha önce yazmıştım kuramayınca vazgecmiştim ama oyuna tekrar takıntı yaptım bu oyunu acamıyorum erişim engeli cıkıyor bunu bir türlü düzeltemedim oyun 2 3 sefer acıldı ama oda aralıklarla sonra yine acılmıyor uyarı veriyor ve sonrasında çıkan simge yine kayboluyor bana bu konuda yardımcı olurmusunuz sıkıştırılmış zip ten dosya cıkmıyor sadece oyunun simgesi cıkıyor bu nedendir acaba

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
telefonda oynarken gitmişti pc den oynuyom güncelleme gelmiş galba ne yapıcam ? gitmemesi için ?

K

kimono001

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
merhaba oyuna giriş yaparken her zaman o rardan çıkardığım exeye tıklayıp giriş yaparak mı giricem? çok uzun sürüyor böyle. direkt orjinal sürümündeki gibi girebileceğim bir yöntem var mı? bu arada teşekkürler çeviri için. emeğinize sağlık.

Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
günçelleme türkçe nezaman gelir 20.8 gelmiş galba ?

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
merhaba oyuna giriş yaparken her zaman o rardan çıkardığım exeye tıklayıp giriş yaparak mı giricem? çok uzun sürüyor böyle. direkt orjinal sürümündeki gibi girebileceğim bir yöntem var mı? bu arada teşekkürler çeviri için. emeğinize sağlık.
Evet rardan çıkartıp oyuna giriş yapabilirsiniz.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
2D çizgi ve anime tarzı oyunlar ne kadar ilgimi çekmesede, bu oyunu beğendiğimi söyleyebilirim.Günümüzde olan sosyal göndermeler çok iyidi.Açık dünyası iyi tasarlanmış ve karakterler ilgi çekiciydi.Hikayesi sadece bir noktaya değil, bir çok noktaya yayılmasıda oyunu iyi yapan etkenlerdendi.Oyunda ki sıkıntılı noktalarından biri rehber menüsü, ipuçları ile uğraştırmak yerine direk konum verip oyuncunun kafasını karıştırmasa daha iyi olurdu.Oyunda bir çok mekan, bir çok karakter ve yapabileceğimiz bir çok içerik var.Devamını bekler miyim?.Sanırım oynayacak oyunum kalmazsa belki.Çevirmenleri tebrik ediyorum.;)(y)

S

santi_gs

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
summer saga time de liu odasına nasıl girilebilir bilen varmı? bankada calısan kadın vardı recepsionda olan kimin karısı...

Rey aze

Rey aze

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Üst Alt