Summertime Saga Türkçe 0.20.12 - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summertime Saga Türkçe 0.20.12

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.20.12
recocan21

recocan21

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 9

GENEL BAKIŞ

Küçük bir banliyö kasabasında yer alan, üniversiteye yeni giren bir adam(ana karakter) babasının ölümü ile sarsılır. Babasının ölümünü çevreleyen bir çok gizemli olay vardır. Maceramız ana karakterimizin babasının suçlulara olan borcu ve şüpheli ölümünü araştırması ile başlıyor... Bunun yanı sıra ana karakterimiz okulu için para biriktirmeye çalışıp notlarını yükseltmeye çalışırken kasabada bir sürü kızla tanışacaktır...

Paylaşılan Tarih: 10.09.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.20.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 1.17 GB
Oyun Boyutu APK: 624 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, Point & click, Sandbox, School setting, Animated, Dating sim, Voyeurism, Exhibitionism, MILF, Masturbation, Sex toys, Camgirl, Oral sex, Titfuck, Footjob, Handjob, Anal sex, Vaginal sex, Virgin, Group sex, Big ass, Big tits, Footjob, Groping, Stripping, Twins, BDSM, Lesbian, Religion (Nun), Futa/trans, Cosplay, Female domination, Prostitution, Pregnancy, Mobile game, Monster girl, Lactation, Multiple penetration, Spanking

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Summertime Saga oyununu çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 2890 Ekli dosyayı görüntüle 2891 Ekli dosyayı görüntüle 2892
Arkadaşlar bu yeni güncelleme mi son 3 fotoğraf önceden yoktu

Pabelon

Pabelon

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar. Oyunu telefon üzerinden indirdim. Fakat hesabimla giris yaptiktan sonra gelen "iyi oyunlar dileriz" ekraninda oyun takiliyor. Bi yardim ederseniz sevinirim.Screenshot_20201016-173518_Summertime Saga.jpg

N

nemesis01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Modlar Sumer time saga nın yeni güncellemesi ne zaman gelecek

E

Eraykara0618

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin su sahneleri oynamadan acabilsek being a dik gibi olurmu?

E

EMREDER

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar ben 140.günde kaldım polis memuru yumi eve getirdiği sahne sonra evdekilerle görüşüp uyumak için yatağına gitmek iatiyor merdivenlere tıklıyorum ama geçiş yapmıyor takıldı galiba mobil oynuyorum lütfen yardımcı olun odasına üst kata geçiş yapmıyor ne yapmalıyım .

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar ben 140.günde kaldım polis memuru yumi eve getirdiği sahne sonra evdekilerle görüşüp uyumak için yatağına gitmek iatiyor merdivenlere tıklıyorum ama geçiş yapmıyor takıldı galiba mobil oynuyorum lütfen yardımcı olun odasına üst kata geçiş yapmıyor ne yapmalıyım .
screen-0.jpg
işaretlediğim yere tıklarsanız yatak odanıza gidebilirsiniz.

Üst Alt