Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Rehber Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
C

Cordiseps

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Karizmayı nasıl artırıcazz

H

hecarim12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar fransızca yemek tarifleri kitabını soyunma odasından aşırmak için girdiğimde kişiler birden yer değiştiriyor ve kitabı alamıyorum

E

Eray kaan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dolunayda eve yi nasıl mezarlığa götürücem

M

memomungan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
debbie ye sadece losyon uyguladım ileriye gidemiyorum jenny bile hamile kaldı ama debbie ilermiyor lütfen yardım

S

.SU.

Güncelleme Abonesi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
ELİNİZE EMEGİNİZE SALIK TEŞEKÜRLER ARKADAŞLAR FAKAT BEDEN DERSİ HEP EE bunu cözemedim görevide yok sanırım

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
bu yeni versiyonu açtım, eski kayıtlardan giriyorum mecbur ama sürekli atıyor. Yok mu bunun bir çözümü?
Eski sürümlerden kalan kayıt dosyaları uyumsuzluk gösterebiliyor. Yeni sürümü oynayan arkadaşınız varsa ondan kayıt dosyası alabilirsiniz veya oyuna baştan başlayabilirsiniz.

G

GloryYT01

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba ben Jenny'in pc'sine birşey yazamıyorum sebebi nedir

Sarp96

Sarp96

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu koçun derslerini nasıl geçiyoruz bilen varmı diğerleri bitti bi bu kaldı -E
diyor

H

huytux465

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
harold kabul etmiyo donatları doğru olsa bile
çözümü nasıl yardım ederseniz sevinirim

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
harold kabul etmiyo donatları doğru olsa bile
çözümü nasıl yardım ederseniz sevinirim
Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile menüsü gelecek oradan her türlü şey yapabilirsiniz ama çok kurcalamamanı tavsiye ederim yoksa kayıt dosyanı bozabilirsin.

H

huytux465

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Telefona basın ardından telefonun sol üstünde Wi-Fi simgesi göreceksiniz, ona basın sonra boşluğa ANLIYORUM yazıp, onaylayın. Karşınıza hile menüsü gelecek oradan her türlü şey yapabilirsiniz ama çok kurcalamamanı tavsiye ederim yoksa kayıt dosyanı bozabilirsin.
eyw onu yapmakta birşey yokta bölüm geçmeyi bulamadım
sıkıntı

Üst Alt