Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Rehber Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Bocuk

Bocuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kullanılmiş külotu nasıl alırım ?

E

enlee

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu evenin sanat defterini nasıl alıcam o görev kaldı

18likÇıtırMete

18likÇıtırMete

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu terry nin görev bugda kaldı bende ay bulmacasını çözemiyorum tıklanmıyor ormandaki yere diğer herşeyi yaptım o olmadığından adaya gidemiyorum.

murro58

murro58

Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
önce yumi ye gidip sorun neyden hoşlanır diye sonra şefine sorun o size yaban mersini (blueberries) ve yumi de sprinkles diyecektir mağazadan gidip alın harnolda verin

I

ibozerej

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba jenny'e amigo üniforması getirme görevinde takılı kaldım üstteki kapı kilitli diyor ne yapmalıyım yardım edin

Jupiter

Jupiter

Doğasever
Kredi
0$
Merhaba jenny'e amigo üniforması getirme görevinde takılı kaldım üstteki kapı kilitli diyor ne yapmalıyım yardım edin
Evin girişindeki askılıkta anahtar var. Kilidi açmak için onu alman gerekiyor. Ayrıca eğer almadıysan oraya çıkmak için garajdan tabureyi de alman gerekiyor.

J

jfelx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben altın anahtarı bulamadım . Herhangi bir fikri olan?

T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Emeği geçen herkesin eline sağlık, soyunma odasında duş nasıl alınıyor, kadınlar çıkıyor engelliyor. lütfen diyorum olmuyor, evde de duş alınmıyor?

L

L0NEW0LF

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu terry nin görevinde kaldım benden değerli parça istiyor bulamadım bende diğer karâkterleri bitirdim şimdi tek o kaldı ama hiç bir şey yapamıyorum heykel parçalarını da artık toplayamıyorum varmı yardımcı olacak

T

turkuazzz99

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben de maria yı hamile bırakamadım depoya giriyorum ama kimse yok yatak, mum vs var ama kadın yok :) çıkamıyorum da depodan?

T

TheBlody3333

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aqua görevindeki balığı nasıl yakalayacaz ya roket gibi

Üst Alt