Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Rehber Summertime Saga Türkçe Rehber - Genel

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Oral

Oral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bayan okitaya gözlüğü götürüyorum fakat çok meşgulüm diyor öyle kaldı nasıl çözülür acaba ?

Oral

Oral

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun rehberine baktınız mı?
Evet baktım gözlüğü aldıktan sonra bayan okitaya götürmem gerektiği yazıyor zaten oyun içindeki ipucu bölümünde gözlüğü bayan okitaya götürmeliyim yazıyor fakat götürdüğüm zaman sürekli aynı "Çok meşgulüm" yazısı çıkıyor

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Evet baktım gözlüğü aldıktan sonra bayan okitaya götürmem gerektiği yazıyor zaten oyun içindeki ipucu bölümünde gözlüğü bayan okitaya götürmeliyim yazıyor fakat götürdüğüm zaman sürekli aynı "Çok meşgulüm" yazısı çıkıyor
O zaman diğer karakterlerin hikayesinde ilerlemeniz gerekiyor.

L

lizardgg

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehber çok güzel teşekkürler fakat spoiler yememek için bakmadım fazla. Şu koşu işini nerede yapıyoruz daha orayı açmadım mı acaba ? Karakter yeteneklerin de yeşil ayak dayanıklılık veya atletizm gibi bir şey mi ? Güç antrenmanları spor salonu da diğerini stadyumda mı açmam gerek ? Bir de bilimi arttıramadım.
Ek olarak stardew walley tarzı ve bunun gibi birleşimi olan başka bildiğiniz oyun var mı?

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Rehber çok güzel teşekkürler fakat spoiler yememek için bakmadım fazla. Şu koşu işini nerede yapıyoruz daha orayı açmadım mı acaba ? Karakter yeteneklerin de yeşil ayak dayanıklılık veya atletizm gibi bir şey mi ? Güç antrenmanları spor salonu da diğerini stadyumda mı açmam gerek ? Bir de bilimi arttıramadım.
Ek olarak stardew walley tarzı ve bunun gibi birleşimi olan başka bildiğiniz oyun var mı?
zekayı pc'den oyun oynayarak artırıyordun sanırım bilim dediğin zekadır herhalde

M

Mehmet 123

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Summertimesaga da lütfen yardım edin odette mezarlık nasıl yapılır summertimesaga da

C

canww

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Roxxy nin ponponlarını nasıl alacağım koç odadan çıkmıyor

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Summertimesaga da lütfen yardım edin odette mezarlık nasıl yapılır summertimesaga da
Roxxy nin ponponlarını nasıl alacağım koç odadan çıkmıyor
Aşağıya bıraktığım konu yardımcı olacaktır.

Üst Alt