Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
D

Dogsyn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Umarım en kısa zamanda Son chapter türkçeye olarak gelir

X

Xemsarbenjo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güzel görünüyor ama şimdiye kadar sadece saçma derim. Hiçbir şey yaşamadık bile ve yıllarca beklicek miyiz. yukarda bir arkadaş yazmış harbiden haklı. bu tür oyunları 5-10 sahneyi aylarca yapmamak nedir ya bu kadar bekletilmez ki

E

Emre mavi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyun güzel görünüyor ama şimdiye kadar sadece saçma derim. Hiçbir şey yaşamadık bile ve yıllarca beklicek miyiz. yukarda bir arkadaş yazmış harbiden haklı. bu tür oyunları 5-10 sahneyi aylarca yapmamak nedir ya bu kadar bekletilmez ki
Yakında bir zamanda güncelleme gelecek güncelleme yarım güncelleme olacak.

1400 render ve 5000-6000 animasyon karesi içerecektir renderler tamamlandı yaklaşık 1200 renderin işlemden geçmesi gerekiyor yarım güncelleme için çok büyük bir güncelleme 1400 render, gelecek güncelleme yine yarım güncelleme olacak ama bu sefer bu sayıda içerik olmayacak.

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyun birileriyle bir şeyler yaşamak değil oyun hikaye odaklı hikayeye ağırlık verilmiş ve şahsen ben böyle oyunları tercih ederim diğer çoğu oyunda nefes alan her kızla bir şeyler yaşıyoruz zaten ama bu oyun daha gerçekçi birini elde etmeden onunla bir şeyler yaşayamıyorsun ve bu mantık bence gayet güzel.

H

Hzrskl5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar yapımcı tayin tarihi verdi patreonda abonesi olan tarihi söyliyebilirmi

Y

Yahabibi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Milf city ve my best dealdan sonra hikayesi ve görüntüleri en iyi olan oyun olabilir herkese tavsiye ederim

O

outwest

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar oyunu önceden oynamıştım ama yeni bölüm geldimi bilmiyorum. SPOILER DIKKAT! -tekerlekli sandalyeli kızın orda bitiyordu- ondan sonra geldi mi yeni bölüm? teşekkürler (mobilden girdiğim için spoiler koyamadım kb)

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
arkadaşlar oyunu önceden oynamıştım ama yeni bölüm geldimi bilmiyorum. SPOILER DIKKAT! -tekerlekli sandalyeli kızın orda bitiyordu- ondan sonra geldi mi yeni bölüm? teşekkürler (mobilden girdiğim için spoiler koyamadım kb)
Ondan sonra 2 güncelleme geldi hocam ama son güncelleme buraya daha gelmedi.

H

Heisenberg19

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bana da haber verirsen sevinirim

Üst Alt