Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Biraz boş yapıyor ama kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum ya bana çok masum geldi elbette oyunda daha güzelleri akıllıları var ama ben hep masum olanı sevdim desteğe ihtiyaç duyanın yanında oldum ondandır herhalde 🙄
Kötü niyetli değil tabi ama aptallığı yüzünden hoşlanmıyorum yoksa masumlar benim de favorim 😳

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Bybadik12 güncelleme biraz gecikti evet bunun farkındayım ama oyunun hatalı çıkmasını istemeyiz değil mi oyun zaten hazır parlatma vesaire işlemleri kaldı yani bir bakmışsın sabaha karşı gelmiş :)

Bursia

Bursia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bybadik12 güncelleme biraz gecikti evet bunun farkındayım ama oyunun hatalı çıkmasını istemeyiz değil mi oyun zaten hazır parlatma vesaire işlemleri kaldı yani bir bakmışsın sabaha karşı gelmiş :)
Merhaba "Güncelleme ne zaman gelecek?" diye darlayanlardan değilimdir ama discordu çok takip edemedim. Yakın zamanda güncelleme mi geliyor şimdi tam anlayamadım. :unsure:

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Merhaba "Güncelleme ne zaman gelecek?" diye darlayanlardan değilimdir ama discordu çok takip edemedim. Yakın zamanda güncelleme mi geliyor şimdi tam anlayamadım. :unsure:
Yakında bir zamanda güncelleme gelecek güncelleme yarım güncelleme olacak.

1400 render ve 5000-6000 animasyon karesi içerecektir renderler tamamlandı yaklaşık 1200 renderin işlemden geçmesi gerekiyor yarım güncelleme için çok büyük bir güncelleme 1400 render, gelecek güncelleme yine yarım güncelleme olacak ama bu sefer bu sayıda içerik olmayacak.

Bursia

Bursia

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yakında bir zamanda güncelleme gelecek güncelleme yarım güncelleme olacak.

1400 render ve 5000-6000 animasyon karesi içerecektir renderler tamamlandı yaklaşık 1200 renderin işlemden geçmesi gerekiyor yarım güncelleme için çok büyük bir güncelleme 1400 render, gelecek güncelleme yine yarım güncelleme olacak ama bu sefer bu sayıda içerik olmayacak.
Baya güzel olacak gibi duruyor. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

O

oroskargo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 ve 2'yi de kapsıyor mu yoksa sadece Bölüm 3 mü?

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Yeni güncelleme ne zaman bir bilginiz varmı ?
Kesin bir tarihi yapımcı dahil kimse veremez

Yakın bir zamanda güncelleme gelecek güncelleme yarım güncelleme olacak.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Summer's Gone New Gallery

SPOILER_GallerySel.jpg

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Nami'nin fotoğraf kitabı mı? diyenler olacak

Bölüm 3.5'te kilitlenecektir. Ama Bölüm 4'te Nami bir kamera alır ve bir fotoğraf kitabı oluşturmaya başlar. Bu resimler onun bakış açısından ve çoğunlukla arkadaş ve olaylardan. Size olaylara yeni bir bakış açısı kazandıracak ve yazdığı küçük başlıklar vb. ile kağıt bir fotoğraf kitabı gibi tasarlanacak. Ve bir gün oyun bittiğinde, onu anılarla dolu bir "fotoğraf kitabı" olarak görebilirsiniz.

H

Hzrskl5

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesin bir tarihi yapımcı dahil kimse veremez

Yakın bir zamanda güncelleme gelecek güncelleme yarım güncelleme olacak.

Yani yarım bölüm güncelleme gelicek doğrumu anladım teşekkürler bu arada cevapladığınız için

M

murat0152

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android de yükledim oyun girdiğin zaman giriş yapıyorsun sonra logonuz geliyo ve oyun başlamıyor

jud4ss

jud4ss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Byferohck summers gone ile en çok ilgilenen kişi galiba. Her şeye yanıt veriyor yardımcı oluyor. Discordda da öyleydi :) Çok seviyorum bu adamı ya <3

Üst Alt