Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
"My other project is "Where it all began". Both Games are deeply connected and play in the same universe."
Bu yazı yapımcı olan "Ocean"ın Patreon sayfasındaki yazısı, iki oyun birbirine derinlemesine bağlı ve aynı evrende geçiyor.
SG' oyarken bi futbol maçının pankartının altında 2009 gbi bi yazı görmüştüm belki de geçmiştir.

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dosya boyutu fazla olduğu için resmi yükleyemiyorum ama evet 2009 yazıyor SG geçmişte geçiyor olabilir.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Zaten %50 dediğim diğer oyunun ilk bölümünün reworkü o konuda aynı şeyi söylemişiz :D
Yazarken fark ettim ben ayları karıştırmışım Mart'ta zannediyorum kusuruma bakma, ne güzel heyecanlanmıştım off.
Bu ay yeni bilgiler verilecek sıkıntı yok

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Daha onunla bi konuşma geçmedi hikayesi ne merak ediyorum ama MC ile bakışmaları çok güzeldi.
Patron üye olayı ne?
Discord üzerinden 75.000 mesaj sayısına ulaşan kişilere verilir şuan sadece bende var bu tagı Summer's Gone ye borçluyum denebilir oyunu tanıtarak ve Türkçesinin gelmesi için her şeyi yaptım diyebilirim böylece 75000 mesaj sayısına ulaşmış oldum

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord üzerinden 75.000 mesaj sayısına ulaşan kişilere verilir şuan sadece bende var bu tagı Summer's Gone ye borçluyum denebilir oyunu tanıtarak ve Türkçesinin gelmesi için her şeyi yaptım diyebilirim böylece 75000 mesaj sayısına ulaşmış oldum
Ne diyim ellerine sağlık bu çaban için. Bi ara BADIK seviyordum ama Summer's Gone daha çok kendisine çekti beni.

K

kingroyal03

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostlar apk sürümü bütün bölümleri kapsıyor değil mi yoksa ayrı olarak 1. bölüm 2. bölüm 3. bölüm olarak indirmem mi gerek

legion35

legion35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir türlü güncelleme almadı oyun gitti bu kadar güzel potansiyeli olan bir oyun şu yapımcılar çok çakal bana göre patreon dan parayı götürüyorlar ....

K

Kaan507

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar tahminen yeni güncelleme ne zaman gelir ve ne kadar oynanış süresi katar

XTheDarkLordX

XTheDarkLordX

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Oyunu 2020 Nisan da oynadım ve uzun zamandır takip ediyordum buraya Türkçe gelmesinin sebebi de benim
Türkçe gelmesinin sebebinin sen olduğunu bilmiyordum. çok teşekkürler bize böyle bir oyun deneyimi yaşattığın için.

Üst Alt