Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Uchiha-İtachi

Uchiha-İtachi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncellemenin hâla ne zaman geleceği belli değil'mi

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Rob1-1.png
Rob2-1.png
Oceanın Testeri İçin Yaptığı Bazı Özel Renderleri Buraya Bırakıyorum(Oyun İçi Renderler Değildir Oceanın Testeri İçin Yaptığı Renderlerdir)

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcının yaptığı iki oyun da muhteşem ama ben fazla takıntılı oldum galiba karakterlerin cümlelerini falan ezberliyorum :)
Summer's Gone beni derinden sarstı ve iki oyunun bağlantılı olması ayrı bi güzel.

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hadi hepimize hayırlı olsun "Ocean" Bey Chapter 3.5'in 2. DevLog'unu 3 gün önce yayınlamış. Şu anda diğer oyunun 1. Chapter'ını reworkle uğraşıyor %50'deymiş. Hadi bakalım Nisan sonu gibi Summer's Gone bekliyoruz.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Hadi hepimize hayırlı olsun "Ocean" Bey Chapter 3.5'in 2. DevLog'unu 3 gün önce yayınlamış. Şu anda diğer oyunun 1. Chapter'ını reworkle uğraşıyor %50'deymiş. Hadi bakalım Nisan sonu gibi Summer's Gone bekliyoruz.
Öyle bir şey paylaşılmadı Summer's Gone 1 ay 3 gün önce devlog paylaşıldı ve %50 dediğinde where it all beganın(diğer oyunu)

4

4grudi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda açık dünya yoktur umarım.

Gauss

Gauss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öyle bir şey paylaşılmadı Summer's Gone 1 ay 3 gün önce devlog paylaşıldı ve %50 dediğinde where it all beganın(diğer oyunu)
Zaten %50 dediğim diğer oyunun ilk bölümünün reworkü o konuda aynı şeyi söylemişiz :D
Yazarken fark ettim ben ayları karıştırmışım Mart'ta zannediyorum kusuruma bakma, ne güzel heyecanlanmıştım off.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Yapımcı'nın yaptığı diğer oyunun adı ne?

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Üst Alt