Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Theory

Theory

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye odaklı ve mükemmel bir oyun benim listemde ilk 3 e girdi kesinlikle deneyin

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayabileceğiniz en iyi oyundur net... Gerçekten mükemmel bi oyun tek sıkıntı karakterlerin hepsinin hikayersi çok üzücü hangisini reddedersem vicdan azabı çekiyorum.
(Oyunun 3. bölümünde oyuna katılan yüzü yaralı kız da bişeyler var kesin daha önceden bi bağlantımız olmuş o kızla)

S

Suprime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mükemmel bir oyun olmuş cidden umarım çizgisini korur

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Artık oyun sıralamamın olmadığını söylemek zorundayım tek gerçek Summer's Gone
Benim bi sıralamam var ama Summer's Gone açık ara 1. sırada umarım oyun uzun süre devam eder en az bi 30 bölüm filan olsun istiyorum ve umarım Bella yolundan gitmeme rağmen Vic, Mila ve Nami'nin üzülmeyeceği şekilde oyunu devam ettirirler aşırı vicdan azabı çekekim çünkü onlar üzülürse ayrıca sizin yerinizde olsam hiçbir karaktere fazla bağlanmam çünkü bence Summer geri dönecek. Neyse çok konuştum umalım da en kısa sürede yapımcı Summer's Gone başta olmak üzere iki oyununu da çıkarır gerçekten diğer oyunun da hikayesi gayet güzel

Safakhd

Safakhd

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Vallaha elinize sağlık on numara ama sadece kısa olmuş konusu filan gerçekten güzel tebrikler devamını heyecanla bekliyoruz

Iboo

Iboo

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Kisaydi valla 3.bolum keske daha uzun olsaydi oyle bir yerde bittiki devamini sabirsizlikla bekliyorum

Q

QuickerTR

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Link sorunlu indiremiyorum saçma sapan reklamlara atıyor bir bakar mısınız?

W

Wienøx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu en son Bella ile yemeğe çıktığımız bölüm mü yoksa onun devamı mi

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Benim bi sıralamam var ama Summer's Gone açık ara 1. sırada umarım oyun uzun süre devam eder en az bi 30 bölüm filan olsun istiyorum ve umarım Bella yolundan gitmeme rağmen Vic, Mila ve Nami'nin üzülmeyeceği şekilde oyunu devam ettirirler aşırı vicdan azabı çekekim çünkü onlar üzülürse ayrıca sizin yerinizde olsam hiçbir karaktere fazla bağlanmam çünkü bence Summer geri dönecek. Neyse çok konuştum umalım da en kısa sürede yapımcı Summer's Gone başta olmak üzere iki oyununu da çıkarır gerçekten diğer oyunun da hikayesi gayet güzel
30 bölüm hedefi var zaten.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Link sorunlu indiremiyorum saçma sapan reklamlara atıyor bir bakar mısınız?
Linklerde herhangi bir sorun yok.

• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Uzun zamandan sonra yeni bir güncelleme görmek sevindirici oldu. Söylemeliyim ki, bu kadar zamandan sonra hikayeyi unuttum diyebilirim.Güzel bir hikaye ve mükemmel karakterleri ile sizi karışık duygular içinde bırakan, hem de farklı düşüncelere sevk eden bir oyundu.Her bir karakter kendine has özelliği ile sizi etkilemeyi başarıyor.''Nami'',''Victoria'',''Bella'',''Sasha'',''Maja'',''Mila'' dikkatimi çeken karakterler oldu.Özellikle ''Nami'' ve baş karakter arasında olan etkileşim oyuna ayrı bir hava kattığını belirtmeliyim.Duygusal hikayeleri severim.Bu oyununda benim için ayrı bir yeri oldu.Umarım daha fazla güncelleme ile oyunun güzel olan bu teması devam eder.Devamını merakla bekliyorum.Çevirmenleri tebrik ediyorum. ;):):giggle:;)(y)

Üst Alt