Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
risky normalde Summer's Gone yi kendisi yapmayacaktı zaten yapan kişi oyunu salınca mecburen kendisi yaptı

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
6 saat yapsa da bir şey değişmiyor ki adam senede 1 tane güncelleme veriyor oyuna
Kaliteli iş yapıyor ama yapana kadar da insan oyundan soğuyor. PinkCake bile sene de 2 veya 3 tane güncelleme veriyor oyuna
Kek eskisi gibi iyi yapmıyor ki mesela bazı renderlerde saçlar bile karakterin kafasına yapışık değil ve kekin 9 adet 3090 ı var onun hızlı yapması gayet normal

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
risky Bir de 30 bölüm çıkaracağım diyor.Adam daha güncelleme veremiyor oyuna
Verdiğini de yarım bölüm veriyor. Şu konsept veya oyun pinkcake'in elinde olacaktı oyun muazzam ötesi olurdu. Şu an da oyun iyi ilerliyor ama çok yavaş yapıyor oyunu allahsız
Kek being a diki şimdiden batırdı hikaye bulamıyor bulamadıkça farklı karakterler ekleyip oyuncuları onlarla oyalıyor onunda 20 bölüm hedefi vardı hedefi 16 a düşürmüş ondan çok daha iyi yapımcılar var sadece being a dik fazla Overrated

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
Kek being a diki şimdiden batırdı hikaye bulamıyor bulamadıkça farklı karakterler ekleyip oyuncuları onlarla oyalıyor onunda 20 bölüm hedefi vardı hedefi 16 a düşürmüş ondan çok daha iyi yapımcılar var sadece being a dik fazla Overrated
Aga being a dik'e de overrated demezsin adam müthiş bir şey yapıyor render kalitesi olsun animasyon kalitesi olsun
Ama dediğin gibi hikayede biraz sıvama var yine de oynattırıyor kendini
Ocean kendini her konu da geliştiriyor ama iki oyuna da yetişemiyor bence bunu anlaması lazım. Yoksa yaptığı oyuna bir lafım yok adam yapıyor bu işi

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Aga being a dik'e de overrated demezsin adam müthiş bir şey yapıyor render kalitesi olsun animasyon kalitesi olsun
Ama dediğin gibi hikayede biraz sıvama var yine de oynattırıyor kendini
Ocean kendini her konu da geliştiriyor ama iki oyuna da yetişemiyor bence bunu anlaması lazım. Yoksa yaptığı oyuna bir lafım yok adam yapıyor bu işi
Proje de normalde iki oyun yoktu zaten Summer's Gonenin renderlerini yapması için Regium adlı kişiyle anlaştı ama Regium hem kötü yaptı hem kendini geliştirmedi ve hem de 6 ay oyuna bir şey yapmadı ocean da onu kovmak zorunda kaldı ve böylece her iki oyunun yükü üzerinde kaldı

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Proje de normalde iki oyun yoktu zaten Summer's Gonenin renderlerini yapması için Regium adlı kişiyle anlaştı ama Regium hem kötü yaptı hem kendini geliştirmedi ve hem de 6 ay oyuna bir şey yapmadı ocean da onu kovmak zorunda kaldı ve böylece her iki oyunun yükü üzerinde kaldı
Şu an yaptığı iş riskli patreon aboneleri güncellemeyi geç çıkartıyor diye huysuzlanıyor. Summer's gone den bir bölüm daha sonra diğer oyundan da bir bölüm şeklinde sıra sıra çıkarsa onun için daha iyi olur yoksa iki oyunda elinde patlar böyle giderse

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Şu an yaptığı iş riskli patreon aboneleri güncellemeyi geç çıkartıyor diye huysuzlanıyor. Summer's gone den bir bölüm daha sonra diğer oyundan da bir bölüm şeklinde sıra sıra çıkarsa onun için daha iyi olur yoksa iki oyunda elinde patlar böyle giderse
Eskiden böyleydi ama artık her iki oyunun da ayrı bilgisayarı var Summer's Gone çıktıktan kısa bir süre sonra Where it all began rework 2 çıkacak ve başkasını yapıp diğerini diğer sıraya alamaz patreon hesapları farklı her iki oyunun summer's bilgisi verse wiab vermezse patronlar huysuzlanır öbür türlü değil

risky

risky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Eskiden böyleydi ama artık her iki oyunun da ayrı bilgisayarı var Summer's Gone çıktıktan kısa bir süre sonra Where it all began rework 2 çıkacak ve başkasını yapıp diğerini diğer sıraya alamaz patreon hesapları farklı her iki oyunun summer's bilgisi verse wiab vermezse patronlar huysuzlanır öbür türlü değil
Bunu daha önce yapanlar oldu çözüm çok basit remorku yayınladıktan sonra dondurursun hesabı para iadesi isteyenlerede yaparsın geri ödemesini.Kendin yazmışsın 6 saat o 6 saat bu mesele 2 pc olması değil ki.12 saatte elinde 2 pc ile daha hızlı çıkarırdı summer gone"yı ki ben diğer oyunuda seviyorum buna rağmen diyorum bunu.Ben seninle tartışmıyorum ha yanlış anlama sadece fikrimi yazıyorum.Badik aşırı abartılmış bu konuda katılıyorum gerçekten iyi oyunlar mesale chasing sunsets öneririm yarım yamalak ingilizcemle bile gayet akıcı geldi bana.

Crashh

Crashh

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunu daha önce yapanlar oldu çözüm çok basit remorku yayınladıktan sonra dondurursun hesabı para iadesi isteyenlerede yaparsın geri ödemesini.Kendin yazmışsın 6 saat o 6 saat bu mesele 2 pc olması değil ki.12 saatte elinde 2 pc ile daha hızlı çıkarırdı summer gone"yı ki ben diğer oyunuda seviyorum buna rağmen diyorum bunu.Ben seninle tartışmıyorum ha yanlış anlama sadece fikrimi yazıyorum.Badik aşırı abartılmış bu konuda katılıyorum gerçekten iyi oyunlar mesale chasing sunsets öneririm yarım yamalak ingilizcemle bile gayet akıcı geldi bana.
Beyler sabredelim bu ay içinde gelebilirmiş en azından bir umut bağlandık bekliyoruz.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Tamam sizde haklısınız biliyorum ama eğer bir oyun dondurulacaksa bu summer's gone olur where it all began olmaz çünkü ilk oyun where it all began ama şuan en çok istenen oyunda summer's gone yani bu iki oyunun bide aynı evrende geçtiği meselesi de var biri şuan durdurulursa diğer oyun ile arasındaki bağlantılar da sıkıntılar çıkabilir kendisi her iki oyun eşit sevgi alacak diyor bu karardan vazgeçmez nasıl biri olduğunu tanıdığım kadarıyla biraz daha hızlı çıkması için işe alınacak kişinin gelmesini beklemek lazım ikinci bir Regium vakası olmaması için

B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kek eskisi gibi iyi yapmıyor ki mesela bazı renderlerde saçlar bile karakterin kafasına yapışık değil ve kekin 9 adet 3090 ı var onun hızlı yapması gayet normal
Kek'in bazı hatalar ile çıkarması bence gayet doğal. Çıtayı çok yükseğe çıkardı ve her seferinde onu geçme hedefi var. Bu kadar büyük güncellemeleri tek başına yine de iyi sürede çıkartıyor. Tek başına çalışmada daha erken çıkartırdı da neyse. Hikayeye gelirsek son bölümle birlikte her şey netleşmeye başlayınca daha da akıcı olacaktır her şey. Geçiş süreci gibi bir şeydi önceki bölümler. Özellikle 6.Bölüm tamamen geçiş bölümüydü.

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Summer's Gone Bölüm 4 Kısa Bilgilendirme

Şuan Postwork'ta 600/2250 resim alındı. ama şuan henüz tamamen postworka yoğunlaşılmadı son sinematik yapılıyor ve son sinematiğin %85 i tamamlandı.

Ne yazık ki müzik sorunu devam ediyor ve bölüm çıkışıyla birlikte müzikler kaldırılabilir ama başka bir kişiyle farklı müzikler için anlaşma yapılacak.

Ve sizin mutlu olacağınız haberi veriyorum güncelleme bu ay içinde çıkabilir ama yine de kesin bir şey söylememiş olalım bilgilendirme bu kadar aşağıya bir ön izleme bırakıyorum.

1828974_ad1743.png
Ben artık saldım, tek istediğim mila ile mutlu bir ilişkiydi. Ama muhtemelen bunun için çok beklemem gerekecek. Bella çok cringe ve diğer karakterler ise çok arka planda kalıyor. Kek, en azından yan karakterleri bile ön planda tutmayı başarıyor. Overrated olduğunu konusunda hemfikir değilim. Hikaye tıkanmış olsa bile şuana kadar iyi geldi. Ayrıca (bende fikrimi söylüyorum tartışma değil) arz talep meselesi de önemli. İnsanlar forumlarda ve patreonda sg istiyor, ama where it all beganı, kendisi oynamayın demesine rağmen, her ne kadar hikaye bağlantılı olsa da, geliştirmesi mantıksız gibi duruyor. Ayrıca şu telefon etkileşim mevzusu 2 oyun geliştiren bir yapımcı için çok zor olur, keşke böyle bir karar vermeseydi. Daha standart ve iyi işlenmiş bir hikaye de yeterdi bana göre.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ben artık saldım, tek istediğim mila ile mutlu bir ilişkiydi. Ama muhtemelen bunun için çok beklemem gerekecek. Bella çok cringe ve diğer karakterler ise çok arka planda kalıyor. Kek, en azından yan karakterleri bile ön planda tutmayı başarıyor. Overrated olduğunu konusunda hemfikir değilim. Hikaye tıkanmış olsa bile şuana kadar iyi geldi. Ayrıca (bende fikrimi söylüyorum tartışma değil) arz talep meselesi de önemli. İnsanlar forumlarda ve patreonda sg istiyor, ama where it all beganı, kendisi oynamayın demesine rağmen, her ne kadar hikaye bağlantılı olsa da, geliştirmesi mantıksız gibi duruyor. Ayrıca şu telefon etkileşim mevzusu 2 oyun geliştiren bir yapımcı için çok zor olur, keşke böyle bir karar vermeseydi. Daha standart ve iyi işlenmiş bir hikaye de yeterdi bana göre.
Ne yazık ki birine ara verilemez telefon mevzusu oyunu daha iyi yapabilir ama dediğin gibi biraz daha uğraştırıcı olacak gelecek güncellemelerde eğer arka planlar için birini bulabilirse çok daha iyi olacak

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Ne yazık ki birine ara verilemez telefon mevzusu oyunu daha iyi yapabilir ama dediğin gibi biraz daha uğraştırıcı olacak gelecek güncellemelerde eğer arka planlar için birini bulabilirse çok daha iyi olacak
Ocean neden tek başına çalışıyor ki zaten yanına en az iki kişi alırsa bu iş tamamdır
Tabi destek (bağış) yeteri kadar almıyorsa onu bilemem

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ocean neden tek başına çalışıyor ki zaten yanına en az iki kişi alırsa bu iş tamamdır
Tabi destek (bağış) yeteri kadar almıyorsa onu bilemem
Gelen desteğin büyük kısmı oyuna yatırılıyor zaten onlar için yeterli destek yok şuan müzik satın almıştı şimdi müzik sahibinden haber alamadığı için steamda oyunu yayınlayamıyor müzikler kaldırılacak yeni birisiyle anlaşacak müzikler için o da 10.000 dolardan başlıyor.

Çalıntı taslak(karakterler) kullanmıyor
Müzikler satın alınıyor
Oyun için arkaplanlar satın alınıyor
Oyunun galerisi bile satın alındı lisanslı 😳
Bide bu işin sistemi var onlar çok daha pahalı

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Gelen desteğin büyük kısmı oyuna yatırılıyor zaten onlar için yeterli destek yok şuan müzik satın almıştı şimdi müzik sahibinden haber alamadığı için steamda oyunu yayınlayamıyor müzikler kaldırılacak yeni birisiyle anlaşacak müzikler için o da 10.000 dolardan başlıyor.

Çalıntı taslak(karakterler) kullanmıyor
Müzikler satın alınıyor
Oyun için arkaplanlar satın alınıyor
Oyunun galerisi bile satın alındı lisanslı 😳
Bide bu işin sistemi var onlar çok daha pahalı
Kaliteli iş yapıyor hakkını yememek lazım adamın ama eğer emeğinin karşılığını almıyorsa oyunu terketmezse iyidir o zaman

Minion

Minion

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben en son bunu 2021 yada 2020 de oynamıştım ve o zaman sürüm 3.5 di ve şimdide hala aynı acaba bunun sebebi nedir ve bide yeni sürüm gelince haber verirmisiniz lütfen

R

Relongs

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
GDrıvedan indirilmiyor galiba bozulmuş bakabilirmsiniz?

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Ben en son bunu 2021 yada 2020 de oynamıştım ve o zaman sürüm 3.5 di ve şimdide hala aynı acaba bunun sebebi nedir ve bide yeni sürüm gelince haber verirmisiniz lütfen
Yapımcı 2 oyun üzerinde çalıştığı için güncellemeler geç geliyor. Yeni sürüm çıkınca haberiniz olur.

Üst Alt