Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
E

Emre mavi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
O kadar beklemeye değmedi ne yazıkki mükemmel başladı güncelleme ama başı hariç tamamen boş sahneler tam bir hayal kırıklığı-Oyun badik le birlikte favorim- ve lütfen birileri bana mobilde böyle oyunlar önerebilir mi sex sahnesinin minimum olduğu hatta hiç olmadığı bu tarz sağlam hikayeli
Hayal kırıklığı tarafına katılmıyorum gayet beklendiği gibi ve heyecanlıydı sadece kısa sürdü bide dediğin gibi bana da öneri lazım seks sahnesi minumum hikaye çn plan olan

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hayal kırıklığı tarafına katılmıyorum gayet beklendiği gibi ve heyecanlıydı sadece kısa sürdü bide dediğin gibi bana da öneri lazım seks sahnesi minumum hikaye çn plan olan
Valla dostum randevu hariç ne vardı oyunda boş diyaloglar ve dünyanın en saçma basketbolu oyun adult dünyasının zirvesine oturabilecek kadar sağlam bir hikayeye sahip ama bu güncelleme de ne duygular ön plandaydı ne herhangi bir olay. Olay örgüsü bile yok o kadar heyecanlı beklememe değmedi bence

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Valla dostum randevu hariç ne vardı oyunda boş diyaloglar ve dünyanın en saçma basketbolu oyun adult dünyasının zirvesine oturabilecek kadar sağlam bir hikayeye sahip ama bu güncelleme de ne duygular ön plandaydı ne herhangi bir olay. Olay örgüsü bile yok o kadar heyecanlı beklememe değmedi bence
Bu bölüm olayların başlangıcını hazırladı bölüm 4 te olacak olayları eğer diyalogları okuduysanız bütün olacak olayları anlayacaksınız

Nami ile ilgili önemli gelişmeler
Nick ve Nick'in kızları ile tanışma
Bunlara verilecek en kısa örneklerdir ve bu oynadığınız yarım güncellemedir bir ton olay bir bölümde olursa geriye kalan 26 bölüm e bir şey kalmaz

azravay

azravay

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu yanlışlıkla explorer ile birlikte aç yaptım bozuldu. Varsayılan uygulama ayarlarından birlikte aç özelliğini sıfırlamayı denedim ama düzelmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

M

Maime

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun ingilizce halini nereden indirebilirim?

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Şimdiden daha çok beklentiye sokuyor adamı, bu nedir yahu sıkıntı bastı yemin ediyorum. Neyse güncelleme iyi, güzel, hoştu devamını beklemedeyim. 😄

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye bazlı çok sağlam oyun umarım böyle devam eder ve bozmaz.

cantosun

cantosun

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna girerken sürekli giriş istiyor ama ben net az internetsiz oynayamam mi

Üst Alt