Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
BexRoo

BexRoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yetkililer yorum kısmı bozuk bi bakar mısınız bende yazma yeri çıkmıyor

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Merhaba Bölüm 4 Hakkında Biraz Daha Bilgi Veriyoruz

Spoiler nedeniyle ön izlemeler bu sefer yok ama 270 render ve bir kaç animasyon yapıldı. Aşağıya bir test renderi bırakıyorum.
1427277_Ch.4-Tabletop-Preview.png

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Sıkıntı yok kral render'a bak sen, star warsa çevirmiş iyice. 😅

Agoni

Agoni

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bana bu şekilde oyun önerebilecek babayigitler var mı cinsellik olmasın mümkünse gerçek hayat tarzı güzel sağlam hikayeli

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Merhaba bugün Ocean güncelleme hakkında biraz bilgi verdi size bu bilgiler hakkında önemli yerleri söyleyeceğim

4. Bölüm, oyunu yeni bir sinematografi düzeyine yükseltilecek.

Zbrush, Blender, Photoshop, İngilizce mi geliştirme vb. çok işim var ama büyük bir nokta daha fazla ortaya çıkmaya başlıyor.(Sinematografi)

Tüm masa üstü oyunu müziği de bulundu ve ilk seans "Siber Uzay Kabusu" dur.

Ve 1.30 dakikalik ilk sinematik te yapıldı aşağıya masa üstü oyunundan 2 görsel bırakıyorum
1440731_a3.png
1440740_a5.png

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Merhaba bugün Ocean güncelleme hakkında biraz bilgi verdi size bu bilgiler hakkında önemli yerleri söyleyeceğim

4. Bölüm, oyunu yeni bir sinematografi düzeyine yükseltilecek.

Zbrush, Blender, Photoshop, İngilizce mi geliştirme vb. çok işim var ama büyük bir nokta daha fazla ortaya çıkmaya başlıyor.(Sinematografi)

Tüm masa üstü oyunu müziği de bulundu ve ilk seans "Siber Uzay Kabusu" dur.

Ve 1.30 dakikalik ilk sinematik te yapıldı aşağıya masa üstü oyunundan 2 görsel bırakıyorum
1440731_a3.png
1440740_a5.png
Sayfa değiştiği için görmeyenleriniz olacaktır buradan alıntı yapıyorum görmeniz için.

Üst Alt