Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
S

serhat2020

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kısa olmasına rağmen en favori oyunumdur ekim ayı güncellemesini bekliyoruz

Rudeboy

Rudeboy

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
İlk 5 e girer süper oyun

S

Serhat85

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ya şu mesajlaşma bölümüne kadar geldim android den oynuyorum birşeyler yazıp yollayın diyor ama klavye çıkmıyor oyun çok güzel ilerliyordu tıkandım orda

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Duygusal anlamda harikâ.Dolu bir yapım bazıları gibi sıkıcı ve boş konuşmalar yok.Öyle hurra oyun başlar başlamaz,"Naber yavrum sevişek mi?"diyen kadınlar yok güzel ve tadı damakta bırakacak enfes bir yapım Eylül ayı güncellemesini bekleyenler arasın da yerimizi alalım keyifli oyunlar.

Rehwild

Rehwild

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Duygusal anlamda harikâ.Dolu bir yapım bazıları gibi sıkıcı ve boş konuşmalar yok.Öyle hurra oyun başlar başlamaz,"Naber yavrum sevişek mi?"diyen kadınlar yok güzel ve tadı damakta bırakacak enfes bir yapım Eylül ayı güncellemesini bekleyenler arasın da yerimizi alalım keyifli
Ortalama kaç dakika ?

Arşimet

Arşimet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kullanıcı adı ile şifreyi doğru girmeme rağmen yanlış diyor

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Kullanıcı adı ile şifreyi doğru girmeme rağmen yanlış diyor
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.

Arşimet

Arşimet

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bilginize: Oyuna giriş yaparken giremez, hata alırsanız; Kullanıcı adınızda veya şifrenizde ö, ş, ç, ğ, ü, ı harfleri olduğu içindir. Bu harfleri o, s, c, g, u, i olarak yazınız. Sistem giriş yaparken otomatik algılayacak ve giriş yapabileceksiniz.
Adımı daha yeni değiştirmiştim bilseydim ş ve i harfi koymazdım 19 Kasım'a kadar beklemem gerekiyor siz değiştirebilir misiniz sadece ş ve i harfi yerine s ve ı eklenmesi gerekiyor.

Üst Alt