Summer's Gone Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Summer's Gone Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 4.5
Uchiha Madara

Uchiha Madara

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çoğu Kişi Sasha ya Summer Diyor Küpelerden Dolayı Nami Ve Sasha Da Aynı Küpe Var Nami Ve Summer Arkadaş Olduğu İçin Öyle Düşünüyorlar Yanlız Benim Sasha Hakkında Çok Daha İyi Bir Teorim Var
Teorini sakıncası yoksa söyleye bilirmisin

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Sence sasha'ya da yürüyebilirmiyiz eğer cevap evet sen direk yürümeye çalışırım xskxmxkx
Sasha Yolu Olur mu Bana Göre Olur Çünkü Yapımcı Sevdiği Karakterleri Bir Liste Şeklinde Paylaştı Listenin 1. Sırasında 4 Karakterin Birinde Sasha Vardı

Teorini sakıncası yoksa söyleye bilirmisin
Uzun ama uzatmadan yazayım

Najiko bir adamla tanışıyor

Ve o adamın 2 kızı var

O adama bizden bahsetmiş

Sasha ve Diğer Kız Najikonun Tanıştığı Adamın Kızı Olabilir

Küpeye Gelirsek Adam Kızlar Birleşsin Diye Küpe nin Diğer Setini Najikoya Vermiş Olabilir(farklı inançlar) Tabiki Najiko da Nami ye Verdi

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beyler yeni bölüm hakkında konuşuyorsunuz galiba nerden oynadınız siteye geldimi

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Beyler yeni bölüm hakkında konuşuyorsunuz galiba nerden oynadınız siteye geldimi
Yeni bölümün ingilizce versiyonu siteye eklendi.

L

lielife7

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun o kadar iyi sarıyor ki ne zaman bittiğini anlamadım. Yeni bölümü bekliyorum...

F.D

F.D

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
1- Being A DIK
2- AOA Academy
3- Summer's Gone
Bu üç oyunun tamamını tek seferde yayınlasınlar sonra ben tekrar tekrar bitiririm oyunu böyle bekleyince uyuz oluyorum zaten bu 3 oyundan başka hiçbir türlü oyunu oynamıyorum bunlar için de hep bekliyoruz

G

GGhostY

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu androidden oynayanlar için soruyorum telefonda cevap yazmak için nr yapmalıyız

E

Egemen10

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ne kadar kaldı tam sürümün çıkmasına

meyus

meyus

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yapımcı Betadan bugün çıkarıyordu değilmi