Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer's Gone 0.3 sürümü güncellemesi |31.10.2020|

Silence

Moderatör
20201031_194859.jpg

Summer's Gone'un yeni sürümü (0.3) ne durumda?

ÖZET:
Merhaba,

Bu, gerçek sürümden önceki son Geliştirici Günlüğü olacak.

Bazı yeni önizlemeleri, yeni ana menüyü göstereceğim ve mevcut GPU durumu hakkında birkaç şey söyleyeceğim.

1. GPU durumu
2. Yeni ana menü - Diğer öğeler

1. GPU durumu

Hepinizin bildiği gibi Ekim ayında piyasaya süreceğimi duyurmamdan birkaç gün sonra, GPU'larımdan biri bozuldu ve üretim varlıklarımın % 60'ını kaybettim.

Aslında çökmek için en kötü zamandı çünkü normalde yapmadığım bir çıkış tarihini açıkladım.

Ve gelecekte, kesinlikle bir daha yapmayacağım çünkü kontrolüm dışında olan şeyler olabilir ve bu herkese ekşi bir tat bırakacaktır.

15 Kasım'a kadar 3090 almaya çalışacağım, yoksa kullanılmış bir 2080Ti satın alıp 500 € israf edeceğim. Ama gerçekten tekrar iki kere render etmem gerekiyor.

Nvidia, Avrupa'da hemen hemen burada pes etti ve hatta 3. Parti mağazaları, düşük arz nedeniyle 3000 serisini listeden çıkarmaya başladı.

SG'nin Kasım ayında yapılması gereken 2. GPU'ya ihtiyacı olmayacak, ancak yine de çok fazla üretkenliği kaçırıyorum. (Diğer bilgisayar oluştururken animasyonları ayarlama)

Sanırım birkaç geliştirici günlüğü önce güncellemenin hala 1000 civarında render alacağından bahsetmiştim.
Evet, şu anda 1350'deyim hala işliyor ve hareketsizler ile neredeyse işim bitti.
(Ayrıca başka bir rota ekledim. Bir etkinlik için artık 4 farklı rota var.)
Dolayısıyla güncelleme muhtemelen yaklaşık 1500 fotoğraf ve 5000-6500 animasyon karesiyle sona erecek.

2. Yeni ana menü - Diğer öğeler
Yani, eski ana menü genel bir renpy oyunu gibi görünüyordu.
Karanlık görünümlü çok basit yeni bir ana menü oluşturdum.

4. Bölümde ana menü tekrar biraz değişecek. Mükemmel müzik eşliğinde animasyonlu bir sinemaya sahip olacak. (Sinema, oyun içi bir sahne ve bu yüzden şimdi kullanamıyorum.)

Günde çok fazla render kurduğum bir noktaya ulaştım. GPU hepsini bir gecede işleyemez ve genellikle 22-34 saat sürer.
(Aslında bu yıl elektrik faturasını görmekten korkuyorum.)

Yani evet, GPU'ları yükseltmek kesinlikle geliştirme hızını çok artıracaktır.
Kişisel zaman yönetimimi geliştirmeyi ve işleri, bunalmadan veya stresli hissetmeden en çok üretebileceğim şekilde yeniden düzenlemeyi başardığım için mutluyum.

Geçen ay disiplin üzerine kurulu yeni sistemimle yaklaşık 350 hareketsiz görüntü işledim.

Bu güncellemeden sonra 2-3 aylık sürüm döngülerine bakıyoruz. Güncellemeler sadece yarısı kadar büyük ve zaman yönetimim de oldukça gelişiyor. (Aslında o zamanlar iyi olduğunu düşünmüştüm.)
Güncellemeleri muhtemelen daha hızlı geliştirebilirim, ancak önce bir kanıt göstermeden çok fazla konuşmak istemiyorum.

Bu, sürümden önceki son geliştirme günlüğüdür. Güncelleme Test / Cilalamaya girer girmez muhtemelen küçük bir gönderi yapacağım.

Ocean

Son düzenleme:

Byferohck

Destekçi Plus
%60 kaybetmiş 😟 normalde 1250 render değildi

Üst Alt