Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer's Gone 0.3 sürümü güncellemesi |29.09.2020|

Silence

Moderatör
SGone.png
Merhaba, bu güncellemeden önceki son geliştirici günlüğüım olacak. Şimdi birlikte oyunun ön izlemesini yapacağız.

Yeni sürümü çıkartmadan önce, galeride birkaç değişiklik yapacağım. (Eski sürümü oynayanlar galeriyi görmüş olabilir. Tasarımını değiştireceğim.)

Genel olarak, güncelleme harika gidiyor. Bence 3. Bölüm için yeni bir ortam oluşturmama gerek yok. Ahh- doğru ya, diğerlerine göre küçük bir ortam yaratmam gerek...

Oyunun %80'i bitti ve bitirdiğim kısımda herhangi bir sorun göremedim, her şey yolunda.

Geçen gün, bilgisayar sistemim(2080 Ti) çöktü. Gerçekten çok korktum, ama sonunda bilgisayarı çalıştırabildim, ve her şey yoluna girdi. Piyasaya çıktığı anda 3090 almayı planlıyordum, ama alamadım. (Ayrıca doğrudan ekran kartı almak da istemiyorum, bazen sıkıntı çıkabiliyor)

Size biraz oyundan bahsedeyim

3. Bölümde, ana karakterimizin Amber ile iki terapi seansı olacak. Birlikte ana karakterin(senin) zihninin derinliklerini keşfedeceksiniz, böylece Amber hikayesi başlamış olacak.
İlk seansta, her şeyin normal göründüğü bir "flashback" ile karşılaşacaksın ve "her şeyin nerede başladığını" göreceksin.

Başlangıç ise, Nami eve bir kız ile geldiği an.
Aşk, güven ve mutluluk dolu bir hayata geri dönerken, ana karakterin köklü değişiklikler yapması gerekiyor.
Sizin için aşağıya birkaç render bırakıyorum

3. Bölüm Ekimde yayınlanacak.

"Zoom

Destekçi Plus
Ekim ayı cok hareketli gececek gibi duruyor birde gel DeLuca yı bekle 😡

Mr Akca

Kayıtlı Üye
Sizce Summer öldü mü kayıp mı oldu?

Andygarcia

Kayıtlı Üye
Ben tekerlekli sandalyede ki kızı istiyorum bide diğer sarışını istiyorum yeter :)

xmikex

Kayıtlı Üye
Dostlar Summer's Gone oyununun sitede bölüm 2 sini bulabildim 1' e nereden ulaşabilirim bilen var mı?