Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer's Gone 0.3 sürümü güncellemesi |27.11.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Merhaba,

Bu yüzden oyunun bu ay 2. PC olmadan da çıkacağını söylediğimi biliyorum ama 'Daz'ın inanılmaz derecede uzun "açılış" sürelerini hesaba katmadım.

Örneğin, içinde 7 karakter olan sahnelerim var ve onu açmak 28 dakika (Evet, zamanını ayarladım) alıyor.

Kayıt dosyasını açmak için 28 dakika. Sadece saçma.

"Sadece bir kez açıp oradan işleyemez misin?"

Çalışma şeklim şu:
Gün boyunca sahneler oluşturuyorum ve bunları gece boyunca bir "Toplu İş Oluşturucu" ile işliyorum.
Bu bir işleme kuyruğu gibi ve harika.

Ancak kuyruğun onları birbiri ardına yüklemesi gerekiyor, bu da sadece 6-7 görüntünün bir gecede işlenmesine yol açıyor çünkü sadece kaydetme dosyalarını yüklemek gibi 3 saat harcıyor. (Ve bana göre uykumu kaybediyorum çünkü bilgisayarımın hayranlarını duyamadığımda, her zaman Daz'ın düştüğünü düşünüyorum.)

Buna karşılık, içinde sadece iki karakter olan sahnelerim var ve bir gece 22 resme kadar render edebiliyorum.

Daz'ın bunu ciddi şekilde kontrol altına alması gerekiyor.

Bilginize: SSD'de de Daz vb. Var.

Tüm hareketsiz görüntüler tamamlandı. (1720
+) Hala 20 tane gibi sıraya koymam gerekiyor ama bu çok değil ve bir iki gün içinde yapılmalı.

Sonra geriye kalan tek şey sinematik, sanırım yaklaşık bir hafta sürecek ve bu hafta boyunca oyunu zaten test edip cilalayacağım.

Oyunun artık çalışan bir telefonu da var.

Ayrıca bir "Spyder" aldım. Monitörünüzü kalibre etmek için kullanılır ve umarım gelecekteki postwork vb. İşlerde yardımcı olur.

Şimdiye kadar sadece kafamı daha fazla karıştırıyor.

Güncelleme şimdi% 99'da, son sinematik kalan% 1'dir.

Ayrıca son birkaç gün içinde fotoğrafçılık hakkında çok şey öğrendim ve bilgimi Bölüm 3.5'te kullanmaktan heyecan duyuyorum.

Yakın gelecekte, yazımı yeni bir düzeye taşımak için bazı İngilizce yazma kursları alacağım.
Ana dili İngilizce olmayan biri olarak hala doğru kelimeleri bulmakta zorlanıyorum.

Ama sonuçta, Bölüm 3'ün her şeyde Bölüm 2'den önemli ölçüde daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

Ve işte iki önizleme daha:

935052_1606465089181.png

935053_1606465098954.png

Her neyse, sonunda bitiş çizgisine geldiğimiz için çok mutluyum.

Not: Oh ve şimdiye kadar bir 3090 alamadım. 2000 € 'yu özel bir modele harcayamıyorum çünkü bu benim şu anki "kullanılabilir" desteğimin 5-7 katı. (Toplam 1600 $ desteğimden kira, vergiler ve geçim masrafları düşüldükten sonra, yatırım yapmak için ayda yaklaşık 300-400 € kaldı. Param var ama paranın %100'ünü ödemek zorunda kalacağım bir risk var birkaç aylık kira. Şu anda% 50).

Founders Edition için giderdim (1400 € - tükendi) ama 2000 € şu anda çok riskli.

Ocean

SidanurSarı

SidanurSarı

Kayıtlı Üye
Beklentin ne kadar çok olursa, o kadar kırılıyorsun.

ROKETATA

ROKETATA

Treasure of Nadia Türkçe Erişimcisi
Şimdi bu oyun çıkacakmı yoksa çıkmayacakmı cikarsada ne zaman çıkacak

Üst Alt