Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer's Gone 0.3.5 sürümü güncellemesi |05.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Merhaba,

Bölüm 3.5'in ikinci Geliştirme günlüğüne hoş geldiniz.

Son iki hafta ülke çapında hareket etmemden dolayı biraz daha stresli geçti ama bunun yanında gelişme harika gidiyor. Neredeyse her gün günlük hedeflerime ulaşıyorum.
Son iki hafta içinde, kendimi çok fazla deney yaparken buldum ve Daz'da ve Daz'ın dışında çok ilginç şeyler fark ettim.
Bir yan hedefim de her güncellemede gelişmek ve şimdiden tekrar geliştiğimi söyleyebilirim. Yani bu hedefe çoktan ulaşıldı ve bundan dolayı mutluyum.
Dürüst olmak gerekirse, her seferinde oyunları yükseltmeme yardımcı olan yeni bir şey keşfettiğimde gerçekten heyecanlanıyorum.
Tanrım, bu iyi hissettiriyor.

2. Blender Bella.

Geçen hafta Bella'yı Blender'a dönüştürmek için yaklaşık 8 saat harcadım. Basit bir cilt gölgelendirici yarattım ve ayrıca kendi saç gölgelendiricim üzerinde çalışmaya başladım. (Muhtemelen aklıma gelen en zor şey bu.)
Aslında yaptığım test renderında detayları ona vermeyi unutmuşum. Ama bunu bir dahaki sefere yapacağım.

Saçı hala dandik görünüyor ama sorun değil, önümüzdeki aylarda mükemmelliğe ulaşana kadar onu iyileştireceğim.

Yontma da Zbrush'tan çok farklı. Üst kayışındaki şekillendirmeyi mahvettim.
Her neyse, bu, bazen sinir bozucu, Blender yolculuğunda yalnız olmadığımı ve düşüncelerimi ve başarılarımı sizlerle paylaşabileceğimi bilmek güzel. (İleride yine özel Blender günlükleri yapacağım.)

3. Arkadaşlık ve önemi.

Yorumları, DM'leri ve sohbetleri okuduğumda, ana odağın her zaman romantizm yönlerine odaklandığını fark ediyorum. Hiç şaşırtıcı değil ama SG'de arkadaşlıkların ne kadar önemli olduğundan bahsetmek istiyorum.
Ben şahsen birçok oyunda arkadaşlık yönünü hep özledim. Ancak dürüst olmak gerekirse, çoğu oyun simslerle çıkıyor ve bir arkadaşlık gereksiz hissediyor.
Ama aslında oyunlarımda onlara çok değer veriyorum. Sadece kızlarla değil erkeklerle de.

1.jpg

Oyunda karar verirken, arkadaşlarının ve düşmanlarının bahsettiği küçük ipuçlarına dikkat edin ve bir başkasının hayatını önemli ölçüde iyileştirme yeteneğine sahip olabilirsiniz.
İnsanların sonsuza kadar düşman kalmasına gerek yok.

3. Önizlemeler

Son geliştirme günlüğünde belirtildiği gibi, şimdi önizlemelerin çoğunu doğru katmanda yayınlayacağım.

Ancak burada iki "herkese açık" önizleme var. (Victoria / Mila resmi de bir ön izlemedir.)

2.jpg

Bunu burada gösteriyorum çünkü bununla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Normalde, bu önizleyeceğim bir render değil çünkü bu sadece basit bir konuşma.

Ama nihayet Zbrush saçını tamamen yok etmeden nasıl yapacağımı buldum. Bu, Nami'nin neredeyse hiç özelleştirme seçeneği olmayan varsayılan "düşük kaliteli" saçıdır.
Çok sayıda deneme yanılmadan sonra, Zbrush'ta saçı hareket ettirmek ve şekillendirmek için doğru iş akışını buldum.
Yukarıdaki renderda saçını kulağının arkasına nasıl yapıştırdığımı görebiliyorsunuz ve tamamen yeni bir görünüm veriyor.
Bu, özellikle çok daha kaliteli saç stilleri olmak üzere, oyunda kullanılan tüm saç stilleri için birçok yeni olasılık açar.
Ama yine de çok daha fazla Zbrush'a veya genel olarak heykeltraşlık eğitimine ihtiyacım var.
Ama hey, uzun vadede buradayım ve bir gün aradığım şeye ulaşacağım.

Burada 4 tane daha önizleme bulabilirsiniz

Ocean

unnamed.pngunnamed-1.pngunnamed-2.pngunnamed-3.png

Son düzenleme:
Abay

Abay

Kıdemli Üye
suadam iyi yol katediyor

Hera

Hera

Destekçi Plus
okyanus adam çalışıyor köprü falan da yapar bu gidişle.

Camez97

Camez97

Destekçi Plus
Geliyor Gelmekte olan mayolarınızı giyin derim Net bir tarih varmı acaba

Lazformation61

Lazformation61

Destekçi Plus
Adam makine gibi, gölgesinde serinleriz

Üst Alt