Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 Sürümü Güncellemesi |26.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
DU Kitchen 1_copy_820x461.jpg

Tüm mekanların yeniden işlenmesi devam ediyor.

Bütün haftayı bunun üzerinde çalışarak geçirdim. Mutfak bitti. Yeni mekanlardan oldukça memnunum. Bu bugüne kadar bir araya getirdiğim en büyük set ve bir araya getirmek epey zaman aldı. Tamamen yeniden inşa etmeyi planlamadığım için diğer mekanlar üzerinde yeniden çalışmak daha kolay olacak.

DU Kitchen 2_copy_820x461.jpg

Ayrıca havuzu ve üst koridoru da elden geçirdim. Orijinallerine benziyorlar, çoğunlukla ışığı yeniden işledim, daha iyi bir sahne hazırladım ve seçtim ve birkaç hatayı düzelttim.

DU Pool 1_copy_820x461.jpg
DU Upper Halway 1_copy_820x461.jpg

Şu anda Eve'in yatak odası üzerinde çalışıyorum. Işık bitti ve birkaç sahne ekledim. Hala birkaç özel poster ve yatağı üzerinde çalışmam gerekiyor (bunun yatak odasının önemli bir bileşeni olduğuna eminim.)

Discord üzerinden izlemeye başladım. Şimdilik, akış Yelken Ustalarına ve üst kademelere açıldı. Çoğunlukla Daz ile sessizce çalışıyorum. belki gelecekte daha çok ses çıkaracağım. Herhangi bir spoiler içeriği yayınlamayacağım, bu yüzden beni gerçek sahneler üzerinde çalışırken görmeyeceksiniz, ancak setler, karakterler veya bonus ve rastgele renderlar üzerinde çalışmak normal olmalı. Bu tür içeriği ilginç bulursanız bana bildirin.

Nisan ayına özel bonus sunumları için oylama zamanı. Anketi bu Geliştirici Güncellemesinden hemen sonra yayınlayacağım.

Hızlı özet:
  • 6. Gün Bölüm 1 14 sahne içerecek.
  • 1. ve 2. sahneler yazıldı.
  • Sahne 1 oluşturuldu.
  • 4998 kelime, 31 çekim yapıldı, 31 görüntülendi.
  • 4 ortam yeniden çalışıldı, 7 ortam daha kaldı.
  • Şu anda Eve'in yatak odası üzerinde çalışıyorum.
Desteğiniz için teşekkür ederim!

The Naughty Captain

Üst Alt