Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |26.02.2021|

Silence

Silence

Yetkili
ep5_sc10_mcr_35.jpg

Summer Scent v0.6

6. Gün içeriği hakkında biraz daha bilgi vermenin zamanı geldi sanırım. Daha önce de söylediğim gibi, 6. Günün içeriğini üçe ayıracağım.

Üç parçayı içerik açısından (özellikle yaramaz içerik) dengelemek hala sorunlu. Ama sanırım bir günü üç parçaya bölemeyeceğim, içeriği yayamayacağım ve tüm günü düşündüğümde hala organik bir sonuç alamayacağım için bundan asla memnun olmayacağım.

Ve öncelik vermeyi seçtiğim şey bu: bütün gün.
Bunun sonuçları olacaktır.

İlk olarak, 6. Günün üç bölümünün her biri bazı açık saçık sahneler içerecek, ancak her yolun her bölümünde özel içerik olmayacak. Umarım çok sinir bozucu olmaz.

İkincisi, 6. Günün üçüncü bölümü daha büyük olacak ve muhtemelen biraz tuhaf olacak çünkü yaklaşık yarısı "ahlaksız içerik" olmalıdır.

Bir sonraki sürüm v0.6 bölüm 1 olmalıdır. Bulduğum hikaye haritasına güvenirsem, 6. Günün sabahını kapsayacak ve 14 sahneyi temsil edecek.
Bölüm 2 öğleden sonrayı kapsayacak ve yaklaşık olarak birçok sahne içermelidir.
Bölüm 3 geceyi kapsayacak ve yaklaşık 18 sahne olacak.

Bölüm 1!

Sahne 1 yazılmıştır. Şu anda Sahne 2'yi yazıyorum. Her iki sahne de bazı bölümleri paylaştığından, poz vermeye ve işlemeye başlamadan önce ikisinin de yazılmasını istiyorum.

6. günde yaklaşık 3 bin kelimeye sahibim ama muhtemelen yapacak çok şey yazacağım. Şimdiye kadar yazdıklarımdan memnun değilim ama eminim daha iyisini yapabilirim.

Hızlı özet:

6. Gün Bölüm 1 14 sahne içerecek.
Sahne 1 yazıldı.
3122 kelime.
Şu anda 2. sahne yazmaya çalışıyorum.

The Naughty Captain

Üst Alt