Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |20.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Yine, poz verme konusunda fazla ilerleme kaydetmedim.

Dürüst olmak gerekirse, 2. sahnede tek bir çekim yapmadım. Bu, oyunda çalışmadığım anlamına gelmez.

Geçen hafta biraz görüntü kalitesi ve renderlarımı iyileştirmek için yapmayı planladığım şeyler hakkında konuştum. Ancak oluşturma ayarları ve sonradan işleme, denklemin yalnızca bir öğesidir. Resimlerinizin teknik özelliklerini artırabilirsiniz, ancak gösterdiğiniz içerik daha önce hala çöp gibi görünüyorsa, neredeyse yararsızdır. V0.5'in piyasaya sürülmesinden bu yana bunu çok düşündüm ve bundan kaçınamayacağımı biliyorum.

Summer Scent için setleri ilk yarattığımda, Daz, Iray, render ve benzeri şeyler hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyordum. O zamandan beri bunda iyi olduğumu söyleyemem, bundan çok uzak. Ama şimdi yaptığım birçok hatayı görecek ve anlayacak kadar biliyorum.

Ürettiğim görüntülerin kalitesini gerçekten iyileştirmek istiyorsam, kullandığım setlerin ve aydınlatmanın kalitesini iyileştirmem gerektiğini biliyorum. Her şeyi daha gerçekçi, daha canlı ve umarım bakması daha keyifli hale getirmek için.

Bu yüzden ortamları yeniden çalışıyorum.
Bu haftanın büyük bir bölümünü Jack'in yatak odasında çalışarak geçirdim.

Önce aydınlatmayı değiştirmek istedim. Şimdiye kadar Gündüz sahneleri için kullandığım aydınlatma çoğunlukla iyi. Ama benim endişem daha çok akşam ve gece ışıklarıyla ilgiliydi.

Yararsız şeyleri denerken çok zaman kaybettim. Muhtemelen sahip olduğum her başucu lambası aksesuarını denemek, güzel görünen ve 18 yaşındaki bir adamın yatak odasına sığabilecek bir tane bulmak için yarım gün geçirdim ve bu da sahnelerimi güzel bir şekilde aydınlatabilir. Kesinlikle iyi görünümlü varlıklar bulsam da, test ettiğim sahne malzemelerinin %100'ü aydınlatma tarafında tam bir saçmalıktı. Sonunda ışığı taklit etmeye karar vermek için ışık yoğunluğu ile gölge yarı saydamlığı arasında uzun bir süre mücadele ettim. Şimdiye kadar kullandığım düz ve sert ışıktan çok daha güzel ve çok daha iyi göründüğü için sonuçlardan memnunum.

İşte böyle görünüyor.

1.jpg

Ayrıca "gecenin karanlığı" sahnelerini aydınlatma yöntemimi de elden geçirdim.

Ağır mavi renk gitti ve ay ışınları panjurlardan akıyor. Bu, bu sahneleri daha okunaklı hale getirmelidir.

2.jpg

Ayrıca yeni gün sahnesinin ışıklandırmasının birkaç fotoğrafı. Sabah ve günün geri kalanı için farklı bir ışıkla.

3.jpg

4.jpg

Sadece o odadaki ışığı yeniden çalışmak beni yaklaşık bir buçuk gün deneme yanılma aldı. Ancak bu süreçte birkaç şey öğrendim ve diğer setlerdeki ışığı yeniden çalışmak beni uzun sürmeyecek.

Jack'in yatak odasının görsellerine baktığınızda, dekorasyonun biraz değiştiğini muhtemelen fark edeceksiniz. Fazla değil ama çevresini daha inandırıcı yapmak istedim. Ateşli kızları ve motorları seven 18 yaşında bir bakiredir. Bu yüzden duvarlarındaki çerçeveli tatsız resimlerden kurtuldum ve daha uygun özel posterler hazırladım. Ayrıca bazı boş alanları doldurmak için birkaç şey daha ekledim. Yalan söylemeyeceğim, bu özel posterler üzerinde çalışmak, onları kasıtlı olarak işleyip işlerken biraz zamanımı aldı.

Sonunda, Jack'in yatak odasıyla ilgili son endişem yataktı. Daha doğrusu şilte. Şimdiye kadar kullandığım tamamen saçmalıktı. O kadar düşük kalitedeydi ki, herhangi bir deformasyon uygulamak tamamen imkansızdı. Yastıklar da yatağa gömülmüştü ve onları hareket ettirme ve gerçekten kullanmamın hiçbir yolu yoktu. Bunu değiştirmek istedim. Başka belirli bir varlığı denemem tavsiye edildi ve işe yarıyor. Mükemmel değil ama işe yarıyor. Yatağı ve yastıkları değiştirebilirim ve artık onları istediğim gibi deforme edip hareket ettirebilirim. Basit ve yatak odasına uygun bulduğum için önceki yatağın çerçevesini tuttum.

Sonunda, Jack'in yatak odasını elden geçirmek yaklaşık üç günümü aldı. Diğer setler üzerinde yeniden çalışmak daha hızlı olacak, ancak ne bekleyeceğimi ve hangi problemleri çözmem gerektiğini biraz daha iyi bildiğim için.

Dediğim gibi, her ortamda yeniden çalışacağım.
Sadece banyo veya çamaşır odası gibi bazıları için ışık, muhtemelen bazıları için de dekorasyon. Ancak mutfak için başka bir şey yapacağım.

Çünkü mutfaktan memnun değilim!

Summer Scent'te çalışmaya başladığımda, iyi bir mutfak eşyası bulamadım. Ben de hepinizin bildiği birini kullanmayı bıraktım. Diğer birçok oyunda kullanılan ve tekrar tekrar kullanılan oldukça popüler bir oyun. Kabul edelim, o kadar da kötü görünmüyor ama evin geri kalanına kesinlikle uymuyor. Yani ... tamamen değiştirmek istiyorum. Bazı uygun varlıkları aradım ve ilginç bir şey buldum.

5.jpg

Tamamen memnun kalmadım, bu yüzden değiştirmeye başladım. Bunun bir kabus olduğu ortaya çıktı çünkü mobilyaların ve aksesuarların% 80'i duvarlara gömülü ve onları öylece kaldıramıyorum. Ama yine de güzel görünüyor değil mi? Bu yüzden, setin geometrisini ihtiyaçlarıma uyacak şekilde düzenlemeye cesurca karar verdim.

Neyse ki benim için, o işte birkaç saat geçirdikten sonra, birisi nazikçe bu varlığın başka bir çok popüler oyunda kullanıldığını ima etti.

Bu yüzden her şeyi çöp kutusuna atmaya karar verdim.

Daha sonra biraz daha araştırma yaptım, biraz daha varlık buldum. Odanın kendisi kötü görünüyor ama sahne donanımı oldukça güzel ve onları kendi setimi oluşturmak için kullanabilirim.

İşte buradayım, kendi mutfağımı inşa ediyorum.

6.jpg

Biliyorum, şu anda pek umut verici görünmüyor ama eminim şu anda kullandığım mutfaktan daha iyi ve daha uygun bir şey yapabilirim.

Tüm söylenenlerle ...
"Ama Cap, tüm bu değişikliklerle birlikte, büyük bir devamlılık probleminiz olacak. Mutfak bir gecede değişecek mi?" Diye sormak isteyebilirsiniz.

Evet, bir süre tuhaf olacak. Ama bir süreliğine, çünkü oyunun her görüntüsünü yeniden yapacağım.

Bunun için birkaç iyi nedenim var.

Birinci ve ikinci günlerdeki işler objektif olarak kötüdür. Üçüncü gün neredeyse hiç daha iyi değil ve 4. ve 5. Günlerde hala her şeyi yeniden oluşturmanın haklı çıkması için düzeltilmesi gereken çok sayıda hata ve hata var.

Örneğin, oyunu buharda yayınlamak istersem, oyunun en başından itibaren iyi bir kaliteye sahip olmasına ihtiyacım var. Cassie'nin siyah gözleri, Jack'in garip kulakları, genel görüntü kalitesi ... Bunların hepsini kontrol altına almam gerekiyor.

Ayrıca bu ilk sürümlerde yayınladığım şeyden de oldukça utanıyorum ve bunu düzeltmem gerekiyor.

Sanırım Summer Scent'i "yeniden işleyeceğim" diyebiliriz.

Ancak bunun için hikayenin gelişimini ortaya koymayacağım. Yeniden çalışma, yavaş yavaş üzerinde çalışacağım bir tür yan proje. Açıkçası, ana geliştirmeden biraz zaman alacak ama makul tutmaya çalışacağım. İlk hedefim 1. Günü yeniden işlemek ve v0.6 ile yayınlamak. 1. gün yaklaşık 60 render, muhtemelen birkaç günden fazla sürmeyecek.

Geliştirici Güncellemesi çok uzuyor ve buna bir son vermeliyim.

Yeniden çalışma ve yeni setler hakkında ne düşündüğünüzü bana bildirin. Herhangi bir sorunuz varsa, cevap vermekten memnuniyet duyarım.

Hızlı özet:

6. Gün Bölüm 1 14 sahne içerecek.
1. ve 2. sahneler yazılır.
Sahne 1 oluşturuldu.
4998 kelime, 31 çekim yapıldı, 31 görüntülendi.
1 ortam elden geçirildi, 10 ortam daha kaldı.
Şu anda yeni bir mutfak inşa etmeye çalışıyorum.

The Naughty Captain

Üst Alt