Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |19.02.2021|

Silence

Moderatör
ep5_sc4_mbr_31_0.jpg

Başarı sistemi.

Halloldu!

Üç seviyeli başarı ile kendi Başarı sistemimi oluşturdum. Bazıları sadece bir etkinliğin bir notu olacak, bazıları bazı galeriler veya oyun içi küratörlü renderlar açacak. Bazıları, henüz bulamadığım bonus görüntülere erişmenizi sağlayacak.

Önceki galeri sisteminden daha anlamlı olduğunu düşünüyorum.

Dürüst olmak gerekirse biraz aptallık ettim. Bu başarı sistemi üzerinde birkaç gün çalıştım ve ancak iş bittiğinde bir arkadaşım Renpy'nin yerleşik başarı yöntemlerinden bahsetti. Gerçek şu ki, böyle bir şeyin var olup olmadığını hiç kontrol etmedim. Uyumlu başarılarla Steam'de bir sürüm yapmak istersem, bunu kullanmak hemen hemen zorunludur. Yani... evet senaryomu biraz elden geçirmem gerekti. İhtiyacımız olursa artık Steam ile tamamen uyumlu olmalı.

v0.6 için hikaye haritası ve taslağı tamamlandı.

Sonunda sevdiğim bir şeye geldim. Size o bölümün üç kısmının mükemmel bir şekilde dengeleneceğine söz veremem ama bir bütün olarak harika olacak.

Hafta sonunu Daz ile bir şeyler deneyerek geçirmek istiyorum ama bu Pazartesi V0.6'yı yazmaya başlayacağım.

Summer Scent v0.5.5

Önümüzdeki hafta geliyor.

Yeni içerik olmayacak. Bu sürüm, bazı hata ve yazım hatası düzeltmelerinin yanı sıra yeni kullanıcı arayüzü ve başarı sistemi hakkındadır.

Bu hafta yapılacaklar listemdeki birkaç görevi kaçırdım.

Kredi ekranının tamamlanması gerekiyor. v0.6 1. bölümden önce oyunda olmayacak.

Yeni tetikleyici haritalar üzerinde çalışmak için de zaman bulamadım. Söz veriyorum bunu önümüzdeki hafta düzelteceğim. Eve Sub ve Cassie Dom yolları için tetikleyici bir harita yayınlamak istiyorum.

Bonus işler

Sea Artists seviyesi bonus sunumlar için önerilerini sundular. Muhtemelen yarın bir ankette oylamaya sunulacaklar.

Ayrıca birkaç çekimim de var. Onları anlaşmazlık durumunda ve önümüzdeki hafta burada yayınlayacağım.

6. Günü yazmaya başlamaktan heyecan duyuyorum!

Desteğiniz için teşekkürler!

The Naughty Captain

Üst Alt