Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |12.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
ep5_sc14_pool_01.jpg
Bu hafta pek ilerleme kaydetmedim.

Tüm kadın oyuncu kadromuzu, daha doğal görünümlü ifadeler oluşturmaya yardımcı olması beklenen yeni nesil bir 3B modele yükseltmekle başladım. Ve çalışıyor. Bu yeni araçla verimli olabilmem için önce biraz daha denemeli ve eğitmeliyim, ancak sonuçlardan oldukça memnunum. Yüzler daha az serttir ve ifadeler incelik ve ustalık açısından çok şey kazanır. Bununla birlikte, karakterlerimi dönüştürmek o kadar kolay değildi ve hala birkaç teknik zorluk yaşıyorum. Ama tamam olmalı, bununla başa çıkabilirim. Hala erkek oyuncu kadrosunu değiştirmem gerekiyor. Bununla bu hafta sonu ilgileneceğim.

Sahne 1 Pozu.

Şimdiye kadar Sahne 1'in tamamı olan yaklaşık 30 çekim yaptım. Yarısı zaten oluşturulmuş. Her zamanki gibi poz verirken senaryonun bazı kısımlarını yeniden yazdım. Bulduğum şeyi beğendim.

İş akışımda bazı değişiklikler.

Şimdiye kadar, renderların sonradan işlenmesi hallettiğim son şeydi ve geliştirme sürecinin sonunda sadece birkaç günü temsil ediyordu, hemen hemen piyasaya sürülmeden önceki son adım. Sahne sahne bir sahne oldu ve ben sadece görüntülere biraz kontrast katıyordum.

Süreç zincirimde bu adımı yukarı taşıyacağım ve sahne tamamen tamamlanır tamamlanmaz renderlar üzerinde çalışacağım. Önceki sürüm üzerinde çalışırken, son işlemin son adım olduğu süreçte, renderlarda problemler buldum ve olması gereken her şeyi yeniden işlemek için yeterli zamanım olmadı. Gelecekte bu tür aksiliklerden kaçınmayı umuyorum.

Görüntü kalitesi hakkında.

Ayrıca renderlarımın global kalitesini biraz yükseltmeyi umuyorum. Renderlerin ışıkları ve genel kalitesi üzerinde çalışmak, bu hedefe doğru atılan ilk adımdır, ancak aynı zamanda post-prosesimi nasıl yaptığımı da yeniden düşüneceğim. Ben de delirmek istemiyorum ama bu hafta farklı şeyler deniyorum ve sanırım sadece "kontrastı ayarlamaktan" daha iyisini yapabilirim. Bununla birlikte, bu, sahne sahne yaklaşımından oluşturarak oluşturma sürecine geçmek anlamına gelir ve post-processing için gerçekte yaptığımdan çok daha fazla zaman harcayacağım.

Daha fazlası "önizleme oluşturma" gönderisinde, Sahne 1'den birkaç kare ve muhtemelen bazı spoiler ile yarın çevrimiçi yapacağım.

Hızlı özet:
  • 6. Gün Bölüm 1 14 sahne içerecek.​
  • 1. ve 2. sahneler yazıldı.​
  • Sahne 1 oluşturuldu.​
  • 4998 kelime, 31 çekim yapıldı, 16 çıktı alındı.​
  • Şu anda sahne 2 pozu üzerinde çalışıyorum.​

Desteğiniz için teşekkür ederim!

The Naughty Captain

Üst Alt