Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |12.02.2021|

Silence

Moderatör
Post by The Naughty Captain on SubscribeStar.png

UI hakkında.

UI bitti sayılır. stil tanımlandı, sabitlendi ve tüm öğeleri yeni tasarıma ve renk düzenine uyacak şekilde dönüştürdüm. Hala Başarı sistemi üzerinde çalışmam gerekiyor. Şu anda, komut dosyası yazılmış ve çalışıyor gibi görünüyor, ancak onu desteklemek için bazı görsel bileşenler tasarlamam gerekiyor.

Anahat hakkında.

v0.6 için taslak ve hikaye haritasını bitirdim, ancak bir kısmını kazımaya son verdim. v0.6'nın ilk bölümünün içeriği çoğunlukla tanımlanmıştır. Ne olacağından %90 emin olduğumu söyleyebilirim.

Bütün gün boyunca yaramaz içeriği dengelemekte zorlanıyorum. Önceki güncellemelerimde, gece bu tür içerikler için bariz ve ayrıcalıklı bir andı. Ancak v0.6 üç bölüme ayrılacak ve kaçınmak istediğim iki şey var.

Öncelikle, "Sabah" ve "Öğleden Sonra" bölümlerine bazı yaramaz içerikler eklemem gerekiyor.

İkincisi, çoğunlukla yaramaz içerik içeren bir "Gece" bölümünden kaçınmak istiyorum.

Ve bu kolay değil!

Şimdilik, "Sabah" bölümünde oldukça iyi miktarda içerik var, hem normal hem de yaramaz ve bundan çok memnunum.

Sorun, çok fazla yaramaz içeriğe sahip olduğum "Öğleden Sonra" ve "Akşam" bölümlerinde.

Hala seçeneklerimi düşünüyorum.

Bu yazı ile birlikte gelen resim 6. Günün hikaye haritasıdır. Pembemsi blok V0.6 Bölüm 1'in içeriği olacaktır.

Ayrıca varlıkları seçmeye başladım. Jack ve kızlar kıyafetlerini değiştirecekler ve benim birkaç yeni yere ihtiyacım var.

Kredi ekranı hakkında.

Daha önce de söylediğim gibi, kredi ekranlarına 10$ ömür boyu destek olan herkesi eklemeye hazırım. Ancak, bu bir tercih süreci olacaktır. Adınızı kredi ekranında görmek istiyorsanız bana mesaj atın!

Şimdiye kadar, sadece birkaçınız ilgi gösterdi.

Sea Artists ve bonus render'lar hakkında.

Deniz Sanatçılarının bonus renderlar öneremeyeceği ve buna oy verecek tek kişi olabileceği dikkatimi çekti. Yani bunu değiştireceğiz. Deniz Sanatçıları bonus sunumlar önerecekler, Deniz Sanatçıları, Gelgit Binicileri ve Yelken Ustaları her ay üzerinde çalışacağım 2 bonus sunumu seçmek için oy verecek. Böylesi daha iyi çalışmalı.

Öyleyse... işte önümüzdeki hafta için hayallerimdeki yapılacaklar listesi:
  • Taslağı bu sefer sonsuza dek tamamlayın.​
  • Başarı sistemini bitirin.​
  • Tide Rider kademesi için daha fazla tetikleyici harita!​
  • Üzerine yazacak isimlerim varsa bir kredi ekranı.​

Desteğiniz için teşekkür ederim!

The Naughty Captain

Ahmetc

Destekçi Plus
güzel oyundu inşallah gelir kısa sürede

Üst Alt