Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |05.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Sahne 1 ve 2 yazıldı.

Muhtemelen poz verirken ikisinden de biraz yeniden yazacağım ama çoğu kesin olmalı. Her iki sahne birbirine bağlıdır ve 4700 kelimelik bir kombinasyon oluşturur.

Ortamlar ve karakterler üzerinde çalıştım.

6. Gün 1. Bölümün ilk yarısı için ihtiyacım olan tüm varlıkları buldum ve kızları ince ayar yapmak ve yeni şeyler denemek için biraz zaman harcadım. Ayrıca 6. Gün için kıyafetler üzerinde de çalıştım.

IMG_20210305_233158.jpg

Biraz spoiler, Jane oradadır, çünkü onu ve Steve'i belirli bir yolda daha çok göreceksiniz.

Cassie bu görüntüde "Evde rahat" modunda.

IMG_20210305_233210.jpg

Ancak takımın kasabada bazı işleri halletmesi gerekecek ve bir hanımefendinin böyle tembel bir kıyafetle herkesin gözü önünde görünmeyi göze alamayacağı için açıkça değişmesi gerekecek.

Kelly'nin bir mayoya da ihtiyacı olacak. Emrinizde bir yüzme havuzunuz olamaz ve onu kullanamazsınız, değil mi?

Day six clothing - Girls 3.png

Yine de Kelly için bir spor kıyafeti üzerinde çalışmam gerekiyor, çünkü Cassie ve Eve 6. Gün sabah egzersiz yapmaya devam edecekler ve tabii ki Kelly'den katılmasını isteyecekler. Zaten sevdiğim bir şey buldum ama biraz var. doğru takmada sorun.

Ayrıca Jack'in kıyafetini de gözden geçirmem gerekiyor.

Yarına kadar işim bitecek ve o zaman gerçekten sahne 1 ve 2'yi pozlamaya başlayacağım.

Mart ayına özel bonus oluşturma oylaması sona erdi.

İşte seçtiğiniz iki öneri:

Cassie, Eve ve Kelly duş alıyor. O banyoda neler olabileceğini kim bilebilir?
Eve ve Cassie, savunmasız bir Jack ile sert bir şekilde dalga geçer.
Önümüzdeki günlerde bu renderlar üzerinde çalışacağım.

Deniz Sanatçıları, Nisan ayının partisi için önerilerde bulunmaya başladı bile.

Yelken Ustaları, Gelgit Binicileri ve Deniz Sanatçıları için oylama Nisan ayının geçen haftasında yapılacak.

Hızlı özet:

6. Gün Bölüm 1 14 sahne içerecek.
1. ve 2. sahneler yazılır.
4760 kelime.
Şu anda sahne 2 pozu üzerinde çalışıyorum.

The Naughty Captain

Üst Alt