Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 sürümü güncellemesi |05.02.2021|

Silence

Moderatör
screenshot0014.jpg

Bu hafta V0.6'nın ana hatları üzerinde pek ilerleme kaydetmedim. Günün ilk bölümünü oluşturacak sahne hakkında oldukça net bir fikrim var, ancak içerik üzerinde çalışmaya başlamadan önce buna daha fazla çalışılması gerekiyor.

UI üzerinde çalışıyorum.

Bu yazı ile birlikte gelen resimler size istediğimi gösterebilir.
Bu vesileyle, daha sonra kullanışlı olabileceği için Renpy'nin ekran dili hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıyorum.

Artık Yaz Kokusunu desteklemek için iki yeni katman var.

Tide Rider Tier ile birlikte gelen tetikleme haritaları esasen izlenecek yollardır. Şimdilik, grup yolu için yalnızca bir tane mevcuttur. Her yol için bir harita yapmak niyetindeyim. Şimdi hangi yolu haritalandırmamı istediğinizi bana bildirin.

Sea Artist kademesi artık Discord'da bu hafta sonundan itibaren ayda iki bonus render hakkında tartışacağımız ve oylayacağımız özel bir odaya erişebilecek.

Öyleyse... işte önümüzdeki hafta için hayallerimdeki yapılacaklar listesi:

• Ana hattı bitirin.
  • Oyun içi kullanıcı arayüzünü (yeniden çalışma izleyicisi, metin kutusu, bildirimler ve diğer şeyler) tamamlayın.
  • Başarı sistemi üzerinde çalışın. Kabaca tasarlanmış, kullanıcı arayüzü üzerinde çalışmadan önce çalışmasını sağlamam gerekiyor.
  • Oyunun en karmaşık yolları için birkaç tane daha tetikleyici harita oluşturun.
screenshot0012.jpg

screenshot0013.jpg
Desteğiniz için teşekkür ederim!

The Naughty Captain

Üst Alt