Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.6 Sürümü Güncellemesi |02.04.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
IMG_20210403_064933.jpg

Evin tüm alanlarını yeniden yapmayı bitirdim. Şimdilik sonuçlardan memnunum. Bir şeyi gerçekten işlediğimde muhtemelen ışığı biraz daha ayarlamam gerekecek, ancak kötü sürprizler beklemiyorum. Hala ilgilenmem gereken birkaç setim var ama v0.6 için bunlara ihtiyacım olmayacak (örneğin Cassie'nin Oturma odası, iç çamaşırı dükkanı, kafeler veya Memur Smith'in ofisi). Biraz bekleyebilirler.

IMG_20210403_064922.jpg
IMG_20210403_064907.jpg

Bu, şimdi v0.6 bölüm 1 üzerinde çalışmaya ve Sahne 2'yi pozlamaya geri döndüğüm anlamına geliyor.

Nisan ayına özel bonus sunumları için oylama artık sona erdi.

Aşağıdaki önerileri seçtiniz:
  • Cassie, Eve ve Kelly yastık kavgası yapıyor (üstsüz).
  • Jack kanepede kitap okuyor. Eve kucağında uyuyor, gülümsüyor.

Yastık dövüşü poz vermek ve göstermek için biraz zor olabilir. Bunun için bazı araçlar buldum ama birinci sınıf kalitede değiller.
Ne yapabileceğimi göreceğiz!

Hızlı özet:
  • 6. Gün Bölüm 1, 14 sahne içerecek.
  • 1. ve 2. sahneler yazıldı.
  • Sahne 1 pozlandırılır ve işlendi.
  • 4998 kelime, 31 çekim yapıldı, 31 görüntülendi.
  • 10 ortam yeniden düzenlendi.
  • Şu anda sahne 2'de poz veriyorum.

Desteğiniz için teşekkür ederim!

The Naughty Captain

Üst Alt