Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |30.01.2021|

Silence

Moderatör
ep5_sc14_pool_01.jpg

V0.5'in piyasaya sürülmesi biraz yoğun oldu ve haftanın büyük bir bölümünü mesajlara, e-postalara ve forumlara yanıt vererek geçirdim. Tüm dünyada, Summer Scent'in bu yeni versiyonu çok iyi karşılandı. Sahne 7 ile ilgili birkaç ölüm tehdidi ve şikayetin yanı sıra, bu yayınlama başarılı gibi görünüyor.

Android bağlantı noktası ve kullanıcı arayüzü üzerinde çalışmak için birkaç saat bulmayı başardım. Hala deneyecek birçok fikrim var ve biraz çelişkili durumdayım. Oyunun bazı temellerini, daha spesifik olarak puan sistemini elden geçirme hakkında giderek daha fazla düşünüyorum. Bu bölümü yeniden çalışmak, oyunun özündeki birçok şeyi değiştirmek anlamına gelir ve yerine oturması biraz zaman alır, ancak potansiyel olarak oyunu oynamak için daha organik hale getirebilir.

Oyun, Pazartesi günü Gunners için satışa sunulacak ve aynı gün android portunu da yayınlayacağım. Birkaç hata ve yazım hatası düzeltilmiş yeni bir yapı olacak ve bazı çok küçük iyileştirmeler olacak.

Ayrıca 6. gün için taslak üzerinde çalışmaya başladım. Henüz tamamlanmadan önce yapmam gereken çok şey var ama şimdiye kadar çok yoğun bir gün olacağını söyleyebilirim.

Sahne 7 hakkında:

V0.5 birkaç gündür mevcut olduğundan, Sahne 7 hakkında biraz daha iletişim kurmam gerektiğini hissediyorum.

Bazılarınız muhtemelen bu sahneyle zaten karşılaşmışsınızdır. Bana ulaşan geri bildirimlere göre, daha fazla açıklamaya ihtiyaç var gibi görünüyor.

Peki, sahne 7 nedir?

Sahne 7 "kötü son" dur. İkili Sevgi yolunda 5. Gün boyunca olabilir. Sahne 7, bazıları için biraz tetikleyici olabilir ve bunun biraz "güçlü" içerik olduğu konusunda hemfikir olabiliriz.

Sahne 7 kaçınılabilir mi?

Evet. Önlenebilir ve doğru seçimlerle İkili Aşk Yolu'nun ötesine geçer.

Sahne 7, bazıları için kaçınılması biraz zor görünüyor. Hem Eve hem de Cassie için birkaç kesin seçim ve çok sayıda nokta gerektirir. Muhtemelen gelecekteki güncellenmiş bir sürümde gerekli olan sevgi puanı sayısını azaltacağım, ancak gerekli temel seçimler aynı kalacaktır.

Gelecekte biraz daha sahne 7 olacak mı?

Daha kötü sonlar olacak. Ancak, sahne 7 ile nasıl karşılaştırılacaklarını bilmiyorum. Sahne 7 kadar karanlık olacaklarından şüpheliyim ama çok öznel bir takdir olduğu için herhangi bir söz veremem. Bununla birlikte, doğru seçimlerle tüm kötü sonlardan kaçınılabilir, aynı şekilde 7. sahneden de.

Ve son olarak (dikkat spoiler veriyor)...

7. sahne nasıl önlenir?

Küresel olarak, Cassie'ye dikkat ederek ve ona biraz "saf sevgi" havası vererek Sahne 7'den kaçınıyorsunuz.

İlk anahtar seçim, 3. Gün boyunca iç çamaşırı mağazasındayken Cassie ile konuşmaktır. "Tamam. Peki ne?" seçeneği.

İkinci önemli seçim 4. Gün sabah, Cassie ile oturma odasında buluştuğunuzda gerçekleşir: "Ona uygun bir öpücük verin." / "Üzgünüm." / "Bunu söyleyip duruyorsun."

Üçüncü anahtar seçim, 4. Gün Cassie'nin evinde veya gece Eve ile olur.
  • Cassie'nin evinde: "Bu sabah başa çıkmak çok zordu."
  • Ya da geceleri Eve'in yatak odasında: "Kabul etmiyorum."
Evet, bu Kelly ile tanışabileceğiniz ve yine de grup yoluna sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Dördüncü anahtar seçim, 4. Gün gecesi Cassie'ye yatak odasında katıldığınızda olur. "Biraz kucaklaşmak ve güzel bir konuşma yapmak dışında" ı seçin.

Son olarak, 5. Gün boyunca, Cassie'nin yatak odasında, şu seçenekleri seçebilmelisiniz: "Size her şeyi anlatacağım", "Kimseyi seçmem", "Özür dileme".

Eve ve Cassie için 70'ten fazla sevgi puanıyla Sahne 7'den kaçacaksınız ve Cassie evde sizinle kalacak.

Herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız Discord sunucuma gelmekten veya bana doğrudan mesaj atmaktan çekinmeyin, sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağım.

The Naughty Captain

Üst Alt