Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |27.11.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20201128_013726.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:
Sahne 23 ve 24 yazıldı. Şimdilik, 9300 kelime uzunluğunda, dört bölüme ayrılmış: üçü alt yol için (sahne 23) ve biri aşk yolu için (sahne 24). Poz sırasında muhtemelen bazı yeniden yazımlar olacaktır.

Yeni teçhizatımı aldım ve Daz poz vermeye ve işlemeye hazır. Kitaplığımı yeniden oluşturdum ve sahne 23 ve 24'ü pozlamak için gereken her şeye sahibim. Yeni donanımımı biraz test ettim ve şimdiye kadar gayet iyi çalışıyor gibi görünüyor. Dosyalar umduğum kadar hızlı yüklenmiyor, ancak işleme ve simülasyon hızında muazzam bir gelişme var. O şeylerle çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Yarın Sahne 23 ve 24'ü poz vermeye başlayacağım. Özel pozlarda vb. Zorluklar bekliyorum. Nasıl sonuçlanacağını göreceğiz. 9300 kelime "yoğun" içerik var, bu yüzden muhtemelen 100/110 çekim yapmak zorunda kalacağım.

V0.5'in sonuna yaklaşıyoruz. Sürüm giderek daha gerçekçi hale geliyor.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 24'e kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler kodlandı.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
79 851 kelime. 11 220 satırlık komut dosyası. 844 render yapıldı, 844 çekim yapıldı.
Şu anda 23. ve 24. sahneleri pozlamak için çalışıyorum.

The Naughty Captain

sidaarkadaş

Kayıtlı Üye
Hiç bir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Üst Alt