Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |20.11.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
IMG_20201120_202730.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:
Sahne 22 oluşturuldu, işlendi ve senaryosu yazıldı. Bu sahne ile V0.5, 800 renderı geçti.

Şimdi Sahne 23 ve Sahne 24'ü yazmak için çalışıyorum. Bunlar, V0.5'te Eve için iki olay. Aslında aynı olayın iki versiyonu ama seçtiğiniz yola bağlı olarak %99 farklı olacaklar.

Yeni teçhizatımı elime almadan önce hiçbir şey poz vermeye niyetim yok (bu Pazartesi, belki Salı günü hazır olmalı ...). O zamana kadar yazacağım. Bu, Sahne 23, 24 ve belki de sahne 25, eğer teçhizat geç kalırsa, ama eminim tam zamanında orada olacağına eminim.

Daz stüdyonun son sürümündeki hata raporları konusunda biraz endişeliyim. Sanırım mecbur kalırsam mevcut ekipmanımla hala çalışabilirim, ama bu yenilgi gibi geliyor.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler kodlandı.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
72.399 kelime. 11.220 satırlık komut dosyası. 844 render yapıldı, 844 çekim yapıldı.
Şu anda 23. ve 24. sahneleri yazmaya çalışıyorum.

The Naughty Captain

Üst Alt