Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |18.12.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
IMG_20201219_024448.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:

24. sahneyi yeniden yazmayı ve poz vermeyi neredeyse bitirdim. Hala incelemem ve göndermem gereken yaklaşık altı yüz komut dosyası var ama en zor kısmı (diğer adıyla "eylem" kısmı) tamamlandı. Birkaç cümle eklemek dışında çoğunu yeniden yazacağımı sanmıyorum. Ve poz, poz vermek için 7 ila 10 daha fazla çekimi temsil etmelidir. Daha fazla yok. Bu gece üzerinde çalışacağım ve yarın bitireceğim. Pazar günü kodlayacağım.

Bu, Pazartesi günü V0.5'in son sahnesi üzerinde çalışmaya başlayacağım anlamına geliyor. Zaten ana hatları çizildi ama ne kadar büyük olacağını gerçekten bilmiyorum. Halihazırda yapılanlara göre orta büyüklükte bir sahne olmalı ama ben yazdıkça işler değişebilir.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 24'e kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 23'e kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 23'e kadar olan sahneler kodlanmıştır.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
81.644 kelime. 12.472 satır komut dosyası. 992 render yapıldı, 999 çekim yapıldı.
Şu anda 24. sahne pozu üzerinde çalışıyorum.

The Naughty Captain

Hera

Hera

Destekçi Plus
Güzel olacak gibi

Üst Alt