Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |18.09.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200918_225052.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:
17. Sahne pozlandı ve renderlandı. Render kalitesi güzel, ama sahnedeki cisimler güzel değil diyebilirim. Ne yazık ki daha iyi bir şey bulamadım.

Şu anda 18. Sahneyi yazıyorum. 3 kısımlı büyük bir sahn olacak. Benim için zor olmasını beklemiyorum, ama uzun olabilir. Sahnenin üç kısmından birisini bitirdim denebilir. Ancak bu bitirdiğim kısım en küçük olanıydı, 1200 kelime uzunluğunda. Diğer kısımlar bundan daha uzun olacak.

V.05'in genel içeriğinde, oyundaki kritik havayı hafifletmek için, "drama" ve biraz da "komedi" unsurları bulunacak. Genellikle komedi unsurlarını terccih ettim. Aynı zamanda, yaramaz bir gece ve daha samimi sahneler de bulunuyor.

Komedi kısmını yazmak gerçekten eğlenceli, mizah öznel bir şey olsa da, bundan hoşlanacağınızdan eminim!

Hızlı özet:
5. gün toplam 25 sahne içerecek.
17. Sahne'ye kadar olan tüm sahneler yazıldı.
17. Sahne pozlandı ve renderlandı.
14 Sahne'ye kadar olan tüm sahneler kodlandı.
6. Sahne'ye kadar olan tüm sahnelerde düzenleme yapıldı.

Şu ana kadar 43.786 kelime, 5469 satırlık kod dosyası ve 529 render yaptım.
Şu anda 18. Sahne üzerinde çalışıyorum.

The Naughty Captain

Growth

Kayıtlı Üye
Güncelleme ile ne kadar uzuyor oyun

Silence

Moderatör
Güncel durumu öğrenmek için bu konuya bakabilirsiniz.