Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |15.01.2021|

Silence

Moderatör
IMG_20210115_211338.jpg

Çok yoğun bir hafta oldu!

V0.5 ile ilgili çalışmalarım devam ediyor.

Düzeltecek bir şey bulamazsam, her render'ı gözden geçirdim.

Şu anda oyunu test ediyor ve ince ayar yapıyorum.

15.000 satırlık kodu gözden geçirmek için gereken zamanı çok az tahmin ediyorum. Bugün bitirmeyi umuyordum ama muhtemelen Pazar gününe kadar bitmeyecek.

Düzelticimin hala ilgilenmesi gereken birkaç sahne var, ancak iş çoğunlukla bitti.

Beta testi Pazartesi günü başlamalı ve bir hafta sürmelidir. Hâlâ Sailing Masters kademesi için V0.5'i 25 Ocak civarında yayınlamayı hedefliyorum.

V0.5 renderlarının büyük bir kısmında bazı doku problemleri buldum.

Düzeltilen kısımları sadece render edemem, hatta bu problemin olduğu yerde tüm render'ı yeniden üretemiyorum. Yeni donanımım, işleri önceki kurulumumdan farklı bir şekilde yapıyor gibi görünüyor. Bu nedenle, sorunu düzeltmek için her resmi yeniden düzenlemem gerekir. Daha da iyisi, önceki içerikte de aynı sorunu yaşadım ama fark etmedim

Yayınlanmadan önce bunu yapacak vaktim yok, bu yüzden evet, V0.5 olduğu gibi çıkacak. Sorunu daha sonra düzelteceğim.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 25'e kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 25'e kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 25'e kadar olan sahneler kodlanmıştır.
Sahne 21'e kadar olan sahneler düzeltildi.
87.850 kelime. 15.051 satırlık yazı. 1073 render yapıldı.
Şu anda oyunu test etmeye ve ince ayar yapmaya çalışıyorum.

The Naughty Captain

harnbas

Destekçi Plus
25 ocakta patreona çıkacak değil mi eğer patreona çıkarsa siteye ingilizce olarak ne zaman gelir ?

Üst Alt