Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |11.12.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
IMG_20201211_201656.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:

23. ve 24. sahnelerdeki çalışmalar halen devam ediyor.

Sahne 23'ü yeniden yazmayı ve poz vermeyi bitirdim. Senaryosunu da yazdım ve prova okuyucuma gönderdim. Biraz büyüdü ve planladığımdan birkaç render daha fazla yaptım ama bitti. Eve'in sahnesi hazır.

Yarından itibaren poz vermeye ve muhtemelen Sahne 24'ün bazı kısımlarını yeniden yazmaya odaklanacağım. Eve'in aşk olayının sadece bir çeşidi olduğu için sahne 23'ten çok daha küçük. Umarım bir hafta içinde senaryo yazımı da biter.

Sahne 25 çoğunlukla taslak olarak hazırlanmıştır. Sahne 24'ü bitirdiğimde, Sahne 25'in yazımı hızlı olmalı.

Sahnelerimi renpy tarafından kullanılabilen bir betiğe dönüştürmek söz konusu olduğunda iş akışımı iyileştirmem gerektiğini hissediyorum. Şu anda betiği satır satır biçimlendirirken çok zaman kaybediyorum. Sahne 23'ün 7700 kelimesini 1254 satırlık bir renpy betiğine dönüştürmek 6 saatimi aldı. Bu çok fazla. Yazma alışkanlıklarımı değiştirerek bunu geliştirebileceğimi düşünüyorum. Bu, V0.5 ile işim bittiğinde incelemem gereken bir şey.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 24'e kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 23'e kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 23'e kadar olan sahneler kodlanmıştır.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
81.061 kelime. 12.472 satır komut dosyası. 955 render yapıldı, 955 çekim yapıldı.
Şu anda 24. sahneyi pozlamak için çalışıyorum.

The Naughty Captain

holystep

holystep

Kayıtlı Üye
Teşekkürler güncelleme duyurusu için. Eğer timestamps için güncelleme duyurularını paylaşma imkanın var mı?

0123metoli

0123metoli

Destekçi Plus
Bu oyun 0.5 aldiginda indircem önceden cok erken indirmebin hatasini yasadim

Üst Alt