Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |11.09.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200911_222351.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:
Sahne 16 yapım aşamasında, sahnenin yarısı işlendi. Hata yapmasaydım, şu ana kadar bitmişti. Yaptığım hata yüzünden sahneyi en baştan yapmak zorunda kaldım. Işığı doğru ayarlamak beni biraz zorladı. 4 saatlik render denemesinden sonra nihayet kabul edilebilir bir sonuç aldım.

Sahne 17 tamamen yazıldı. Şimdilik 2200 kelime uzunluğunda. Bu sahneden memnunum, ama sahnedeki bir kısmı en baştan yazmak zorundayım. Bu hafta sonu başlayacağım.

Sahne 17'den sonra 18 var. Bu sahne, yazılması gereken 3 kısımdan oluşuyor. Bundan sonra 0.5 sürümünün yaramaz sahneleri üzerinde çalışacağım. O kısma geçmek için sabırsızlanıyorum. Bence çok güzel olacak.(birkaç sürpriz dahil)

Hızlıca özet geçeyim:

5. gün toplam 25 sahne içeriyor.

Sahne 17'ye kadar olan tüm sahneler yazıldı.

Sahne 16'ya kadar olan tüm sahneler pozlandırılıyor, Sahne 16'daki birkaç render işlenecek.

Sahne 14'e kadar olan tüm sahneler kodlandı.

Sahne 6'ya kadar her şeyi kontrol ettim.

Toplam 42 671 kelime, 5469 satır. 486 render, 493 çekim.

Şu anda Sahne 17 üzerinde çalışıyorum.

The Naughty Captain

Son düzenleme:

Silence

Moderatör
Güncel durumu öğrenmek için bu konuya gidebilirsiniz.