Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |09.10.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20201009_195003.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:
15'den 18'e kadar olan sahnelerin kodlaması sorunsuz geçti.

Düzeltmelerini 7. ve 8. sahnelerde de uyguladım.

Sahne 19 yazıldı. 3000 kelime uzunluğunda. Beklediğimden biraz daha fazla. Zaten bir kısmını yeniden yazdım. Şu anda poz veriyorum ve ilk çekimleri yaptım.

Sahne 19, havuz kenarında gerçekleşen bir "dış gece" sahnesidir. V0.3'te zaten böyle bir sahne yaptım ve sonuçlardan pek memnun değildim. Bu sefer farklı bir çözüm denedim ve ilk denemelerimden daha iyi göründüğünü düşünüyorum. Tek bir çekimi yapmak için 10 saat harcayamayacağım için bunu makul bir zamanda yaptım.

Hafta sonundaki amacım: 19. poz sahnesini bitirmek. Bundan sonra, onu kodlayacağım ve doğrudan redaksiyon için göndereceğim. Pazartesi sabahı Sahne 20'yi yazmaya başlayabilirsem mutlu olacağım.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 19'a kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 18'e kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 18'e kadar olan sahneler kodlanmıştır.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
53135 kelime. 7836 satırlık komut dosyası. 619 render yapıldı, 636 çekim yapıldı.
Şu anda sahne 19 pozu üzerinde çalışıyorum.

The Naughty Captain

Azazili

F.H. - S.D. Türkçe Beta Erişimcisi
G.H. - F.M. Türkçe Beta Erişimcisi
Eee peki oyun tahmini ne zamana çıkar

Silence

Moderatör
Güncel durumu öğrenmek için bu konuya bakabilirsiniz.