Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |06.11.2020|

Silence

Moderatör
Sahne 21 pozu yapıldı. Oluşturma tamamlandı ve ben de senaryo yazdım. Artık düzeltmenimin yetenekli ellerinde. Yazmak ve poz vermek oldukça yoğundu. Ama sonuçların iyi olduğunu düşünüyorum. Pozlama, sıfırdan çalışmak için birçok özel poz ile özellikle zor oldu. Bunu beklemeliydim.

Şimdi sahne 22'yi yazmaya çalışıyorum. Bu Cassie'nin ev yolunda. Bunun Summer Scent'in en popüler kısmı olmadığını biliyorum ama aslında hikayenin bu kısmını yazmayı seviyorum. Cassie karmaşık bir karakter ve onun üzerinde çalışmaktan zevk alıyorum. Sahnenin kendisi üç bölüme ayrılacak. İlki zaten yazılmış. Şimdilik 2400 kelime uzunluğunda.

İlk kısımdan oldukça memnunum. 21. sahne gibi, çok yoğun olacak.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 21'e kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 21'e kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 21'e kadar olan sahneler kodlanmıştır.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
65216 kelime. 9940 satırlık komut dosyası. 776 render yapıldı, 776 çekim yapıldı.
Şu anda sahne 22'yi yazmak için çalışıyorum.

Üst Alt