Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Summer Scent 0.5 sürümü güncellemesi |04.12.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20201205_085452.jpg

Summer Scent'in yeni sürümü (0.5) ne durumda?

ÖZET:

Hala Sahne 23 ve 24'ü pozlamaya çalışıyorum.

Şimdiye kadar, her iki sahnenin ortak girişini ve sahne 23'ün ilk varyantının tamamını kapsayan 55 çekim yaptım. Cassie aşk sahnelerinde olduğu gibi, sıfırdan birkaç özel poz yapıyorum ve bu uzun bir süre alır.

Bu hafta işimin bir buçuk gününü kaybettim.

İlk olarak, sonunda çözmeyi başardığım bir gölgelendirici hatasıyla. Bu sorunla v0.4'ün geliştirilmesi sırasında zaten karşılaşmıştım, ancak bir çözüm bulamadım. Şimdi bitti ve tekrar karşılaştığımda bunu nasıl çözeceğimi biliyorum.

İkincisi, epeyce yeniden yazma yaptım ve zaten yapılmış olan bazı çekimleri yeniden oluşturmak zorunda kaldım. Bu fikir o kadar iyiydi ki başka türlü yapamazdım.

Son geliştirme güncellemesinde, Sahne 23 + Sahne 24 için muhtemelen 110 çekim yapmam gerekeceğinden bahsetmiştim. Sahne 23'ün yalnızca ilk kısmı için 50 çekim yaptım, sanırım bundan daha fazlasını yapacağım.

Hızlı özet:

5. gün 25 sahne içerecek.
Sahne 24'e kadar olan sahneler yazıldı.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler pozlandı ve işlendi.
Sahne 22'ye kadar olan sahneler kodlanmıştır.
Sahne 8'e kadar olan sahneler düzeltildi.
80 343 kelime. 11 220 satırlık komut dosyası. 883 render yapıldı, 899 çekim yapıldı.
Şu anda 23. ve 24. sahneleri pozlamak için çalışıyorum.

The Naughty Captain

Üst Alt