Strong Desire Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Strong Desire Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.5
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
gd-min.jpg

GENEL BAKIŞ

İşletme fakültesinden mezun olduktan sonra sıradan bir banka çalışanı rolünü üstlendiniz. Buna ek olarak, Anna ile nişanlanmanız beklenmedik bir şekilde onun ailesinin evine taşınmanıza neden oldu. Hayatınızın bu yeni bölümüne adapte olurken, Anna'nın ailesi ve yakın çevresi hakkında büyüleyici detayları ortaya çıkaracaksınız. Hangi sırları keşfedecek ve hangi yeni ilişkileri kuracaksınız? Bu heyecan verici yeni yolculuğun kıvrımlarında ve dönemeçlerinde gezinirken bunu sadece zaman gösterecek.

Güncellenen Tarih: 04.06.2024
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.50 GB
Oyun Boyutu APK: 2.42 GB
Tahmini Oynanış Süresi: 3-5 Saat

Oyun Konuları
3DCG, Male Protagonist, Harem, Vaginal Sex, Milf, Oral Sex, Animated, Teasing, Creampie, Cheating, Groping, Virgin
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Strong Desire oyununu çalıştırın.

İNDİR
WINDOWS

MEGA - CLOUD
ANDROID
MEGA -
CLOUD

GÖRSELLER

003mcof1h5-min.jpg 003mcof4h5-min.jpg 033offmir8d-min.jpg 447mcm1h15-min.jpg552mc5h4-min.jpg 555mc3h25-min.jpg

Son düzenleme:
Akuma

Akuma

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Doğasever
Kredi
9$
Hızlı güncellemeler alan güzel oyundur tavsiye ederim.

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Arkadaş oyun başında karakterlerin birbirine ne diye hitap ettiğini yazıyoruz. Boş bırakınca ingilizce hitap ediyor, ilk başta anlıyorsun ama daha sonralarda karmaşa oluyor. Anne baba vb. yazıyorum anlamsız oluyor. En iyi oturan hitap şekli nedir ? Söyleyin yazıp öyle oynayayım, vallahi bunaldım yav.

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Size tavsiyem bu oyunu oynamayın.
Oyun bir yerden sonra senin seçimlerini o kadar umursamıyor ki ben de pes ettim. Süslü açıklamalara vs. gerek yok, oyun bildiğin harem simülasyonu. Nişanlısın (sözde) partnerin kime çaktığını önemsemiyor ve bu çok sinir bozucu ve mantıksız. Herkese çakıyorsun ya bildiğin herkese... Bazı kelimeler site içerisinde yasak ama siz anlayın artık herkese diyorum.
Mc gelip "Sorunlarıma" yardımcı olacak diye çok korktum neyse ki evde yalnız değilim...
Bunun bir oyun olduğunun pek tabii farkındayım ama, illaki sitede bu tarz oyunları oynayan Kadın arkadaşlar vardır, size tavsiyem Anna gibi davranmayın. Aynısı Erkek agalarım için de geçerli. Bu oyundaki zihniyetin tamamı çarpık ve dikkate alınmaması gerekiyor. Oynarken kaç defa oyuna küfür ettim sayamadım bile. Onlarcasını oynadım, daha önce böyle bir yorum yapmadım.
Bunları önemsemiyorum sadece sahneler için buradayım ilişkileri vs. beni bağlamaz diyorsanız, yine oynamayın çünkü animasyonları da kaliteli değil. Tek kaliteli olan kısmı kadın karakterlerin tasarımı.

Allah çarpsın kendimi yaşlı dayılar gibi hissediyorum, doplumun ahlagını bozuyor yeenim dememek için kendimi sıkıyorum şuan...

Kekwox

Kekwox

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Size tavsiyem bu oyunu oynamayın.
Oyun bir yerden sonra senin seçimlerini o kadar umursamıyor ki ben de pes ettim. Süslü açıklamalara vs. gerek yok, oyun bildiğin harem simülasyonu. Nişanlısın (sözde) partnerin kime çaktığını önemsemiyor ve bu çok sinir bozucu ve mantıksız. Herkese çakıyorsun ya bildiğin herkese... Bazı kelimeler site içerisinde yasak ama siz anlayın artık herkese diyorum.
Mc gelip "Sorunlarıma" yardımcı olacak diye çok korktum neyse ki evde yalnız değilim...
Bunun bir oyun olduğunun pek tabii farkındayım ama, illaki sitede bu tarz oyunları oynayan Kadın arkadaşlar vardır, size tavsiyem Anna gibi davranmayın. Aynısı Erkek agalarım için de geçerli. Bu oyundaki zihniyetin tamamı çarpık ve dikkate alınmaması gerekiyor. Oynarken kaç defa oyuna küfür ettim sayamadım bile. Onlarcasını oynadım, daha önce böyle bir yorum yapmadım.
Bunları önemsemiyorum sadece sahneler için buradayım ilişkileri vs. beni bağlamaz diyorsanız, yine oynamayın çünkü animasyonları da kaliteli değil. Tek kaliteli olan kısmı kadın karakterlerin tasarımı.

Allah çarpsın kendimi yaşlı dayılar gibi hissediyorum, doplumun ahlagını bozuyor yeenim dememek için kendimi sıkıyorum şuan...
Meğer dedemizin isteğiymiş, adam ölmeden önce yazdığı mektupta harem kurmak istediğini yazmış, ailecek sapıklar arkadaş. Neyse tolere edeceğim sanırım.

B

berat45

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunun kayıt dosyası nerde bilen var mı ?

Üst Alt