Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
selam aleykum arkadaşlar şimdi şöyle bir sorunumuz var kim yardımcı olacak acaba şimdi ben bunun benim pc indirdim ve flash diske attım arkadaşın evinde interneti yok oynamak istiyor fakat girilmiyor internet olmadan nasıl olacak girişi bunun acaba ?

G23

G23

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnternet olmadan giriş yapamaz oyuna. kullanıcı adı ve şifre istiyor

The Barnacle

The Barnacle

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sürekli karşıma çıkıyordu.Deneme zamanı geldi.

Ekli dosyalar

• giphy (3).gif
    giphy (3).gif
    1.5 MB · Görüntüleme: 4
G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İnternet olmadan giriş yapamaz oyuna. kullanıcı adı ve şifre istiyor
farkındayım da offline modu'nu da koysalardı keşke adamda internet yok nereden bulacak adam oyunu oynuyamıyor zavallı herkeste internet olacak diye birşey söz konusu değil ki ama parası olan var olamayan var bence offline butonuda koysalar iyi olurdu hepsine tamam yine kullanıcı adı filan istesinde offline butonuda olsun yani yazık valla tüm emekler gider site kapanırsa çok gzel site yeni üye oldum ama arşivlemek zor gibi oyna sil oyunu olmuş resmen arşivliyim desen dedğim gibi site kapanma riski olur kullanıcı adını da giremiyence 4 gb çöp olur bazıları tabi 15 gb bence konması iyi olur offline butonunun bir yerde okudum bu sitede gene çalınmaya karşı önlemmiş tmm eyw ta offline buton olsada yine korumalı olacak yani inş yapılır o zaman arşivlemede yaparım böyle güzel oyunları ve siteyi de bayıldım şuan için arşivleme yapmam internete bağlı olarak zor gibi

G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bide bunun 0.5 sonuna geldiniz dedi sonra bu geldi ama oyuununda tam heycanlı yerin kaldı devamı ne zaman gelir :D

Ekli dosyalar

• ggg.jpg
    ggg.jpg
    536 KB · Görüntüleme: 71
U

Ufuck1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Losyon yapılmıyor bir türlü bitki olmasına rağmen gözükmüyor

G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bunu bitirdim de devamını bekliyecem buna benzer oyunlar hangileri arkadaşlar bu baya güzeldi ilerlemeli

B

biktimaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Dostlar acil yardım eder misiniz lütfen, oyunda odunları taşları vs topladım ve hayatta kalma kitabını oku ya basmama rağmen okumuyor bir türlü bölümü geçemiyorum yardım edin...

W

WinterIsHERE

Güncelleme Abonesi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
0.7 geldi acaba ne zaman güncellenir

CPW

CPW

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gelse de nasıl oynayacaksınız ki? Oyun bozuk galiba. İki kızı da örümcek ile korkuttum ama oyun kendini tekrar ediyor ne yaptıysam çözemedim.
Usta şöyle oyun kendini tekrar etmiyor aslında yeni sürümler geldi ama yeni sürümlere erişimimiz yok herhalde o yüzden örümcek korkutmadan sonrası gelmiyor

G

gool00

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Göl kenarında örümcekle kızları korkuttuğumuz yeri nasıl geçtin? Ben orda takıldım...
3. bölgede mağaranın önünden örümcek yakalıyorsun sonra kızlar gölde banyo yaparken gözleme tıkılıyorsun örümceği seçiyorsun 2 sinide korkutuyorsun biri korkmuyor öbürü baya korkuyor öyle öyle geçtim işte sonunda o korkanı da hallettim :))

devamını 4 gözle bekliyorum

F

fatih1063

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.7 güncellemesinin yüzde kaçı kaldı en son %98 di

D

Dniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
3. bölgede mağaranın önünden örümcek yakalıyorsun sonra kızlar gölde banyo yaparken gözleme tıkılıyorsun örümceği seçiyorsun 2 sinide korkutuyorsun biri korkmuyor öbürü baya korkuyor öyle öyle geçtim işte sonunda o korkanı da hallettim :))

devamını 4 gözle bekliyorum
Ben ikisini de korkuttum sonra ne yapıyoruz bulamadım

Üst Alt