Stranded Dick Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Stranded Dick Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.13
I

ibrahimcan33

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sarı kız diğerine , gölün orda birsürü coconut gorduk onları toplamak için bi aparat yap dedi ama o aparat yapmadan tüm görevler bitti sanırım yeni sürümde gelicek bilmiyorum burdaki sürüm dün indirdim
Ben 0.5 sürümünde oynuyorum bende hindistan cevizi diye bir şey çıkmadı

E

Elanojorge

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Cinsel dayanikliginin 40 olması isteniyor bi türlü yapamadım hep 25 28 arası kalıyor nasıl hallederim

N

Napacanaq09

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Barınağı build ettim ama sabah olunca ilk işim inşa etmek diyor ve hiç birşey olmuyor barınağı nasıl etkinleştirebilirim?

birkantkrk01.46

birkantkrk01.46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bende bi mağara buluyorlar ordan sonrası devam etmiyoo sarı saçlı kızla felanda karşılaşmadım neden acaba

birkantkrk01.46

birkantkrk01.46

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
sabahları göle gidip duş alın bir iki gün sonra mağaradan örümcek yakalayın bitane. sarı saçlı kadın göle giridğinde dikizleyein
Ben mağarayı buldum ama jessicayla karşılaşmadım nerde hata yapıyorum bilen biri söyleyebilir miii

Onurcan570

Onurcan570

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
yeni güncellemenin türkçe çevirisi ne zaman gelir

D

ddxm

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devami ne zaman gelir cok guzel bir oyun elinize ve emeginize saglik. Devamini sabirsizlikla bekliyor olacagim.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Üst Alt